Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 404 producten.
Holografisch doorzichtig scherm P3.91 Flexibel LED-filmbeeldscherm IP45 12V Kleefmiddel voor glazen vensterreclame
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P3.91 |
| IP-classificatie: | IP45 |
Flexibel P10 SMD2222 12V LED-filmdisplay met IP67 waterdicht holografisch scherm voor glazen reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 10.416X10.416mm |
| Pixeldichtheid: | 9216 punten/m2 |
Indoor P10 RGB Full Color LED Holografisch Scherm Transparant voor Reclame Grootschalige Tentoonstellingen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P10 |
| Kleur: | RGB |
Winkelcentrum P143 DC12V Mesh Reclame Billboard Glazen Raam Gordijn Video Wall Transparant Led Scherm
| Display -technologie: | Geleid |
|---|---|
| Gewicht: | 1,40 kg |
| Stroom: | 37W |
SPI RGB LED Flexibele Permanente Puntlicht Mesh Scherm Buiten Video Reclame Muur
| Schermdimensie: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
P100 Outdoor Large Flexible LED Mesh Curtain Digital LED Display Screen Building Decoration Seamless Splicing
| Schermdimensie: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
P25 Flexible 3D Sky Display App Control IP68 Buiten waterdicht Lichtgewicht Led Drone Screen Light Show Projecten Festivals Stadionoptredens
| Afmetingen: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | Transparant |
| Gewicht: | 1KG |
P125 High Brightness LED Curtain Mesh RGB Waterproof for Building Facade Advertising Soft LED Display
| Schermdimensie: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
Het openluchtip67 15mm Pc-Hommel Vliegende LEIDENE Scherm voor Klein Licht toont Decoratie voor artistieke atomosphere
| Weergavetype: | Geleid |
|---|---|
| Gebruiksomgeving: | Commercieel gebruik, reclameweergave |
| Beetje: | 16 bits |
P62.5 RGB Led Net Display Scherm SMD5050 Mesh Gordijn Led Scherm Flexibel Led Gordijn Pixel Lichten voor Buitengevel
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | (RGB) XH-CXG2001S-P62.5 |

