Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 406 producten.
4000-4500cd 1000*1000mm P3.9 Helderheid Hoge Transparantie LED Grille Paneel voor Binnenreclame Scherm
| Levensduur: | 50000HS |
|---|---|
| Helderheid: | 4000-4500cd |
| Installatie: | Tillen/verticale installatie |
P3.9/7.8 Indoor LED-scherm Transparant rooster Video reclame media voor winkelcentra Retail winkels
| Kijkhoek: | 120 ° |
|---|---|
| Display resolutie: | 256*128 |
| Gemiddelde kracht: | 288W/sq.m |
60% Transparantie Ultrahelder LED-schermpaneel voor binnenshuis 800cd Grillescherm met eenvoudige installatie voor boeiende advertenties
| Levensduur: | 50000 uur |
|---|---|
| Werkvochtigheid: | 10% ~ 90% |
| Installatie: | Hefen/verticale installatie |
Indoor P4-8 DC5V Transparante LED Film Displayscherm Hoge Helderheid voor Winkelcentra
| Buisschipkleur: | RGB |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Modulegrootte: | 240 mm*1000 mm |
P4 Venster Innenglas Transparent Led Film Display Transparent Panels Led Strip Mesh Display Screen
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4 kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
Buiten P3.9 Transparant LED Scherm met IP67 Waterdicht 4000-4500cd Helderheid en 30000 uur Levensduur voor Podium Glas Raam Display
| Sollicitatie: | Openlucht |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Installatietype: | Tillen/verticale installatie |
Transparant LED Scherm Hoge Helderheid Display Helder Glas Raam LED Videowall Flexibel Paneel
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-JHP-P6 |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 65°C |
Transparant LED Scherm 5V Hoge Helderheid Display Helder Glas Raam LED Videowall Flexibel Paneel
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-JHP-P8 |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 65°C |
Outdoor Flexibele RGB Full Color Transparante LED Pixel Mesh Scherm Full Color P41.5 Lichtgewicht Net Video Gordijn Display
| Diameter: | 20 mm |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Garantie: | 2 jaar |
Indoor P3.9 500*500mm 1800-2000cd See Through Full Color RGB Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Helderheid: | 1800-2000cd/m² |
|---|---|
| kijkhoek: | 160 ° |
| Schermdimensie: | 500*500 mm |

