Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent screen ] dopasowanie 404 produkty.
4000-4500cd 1000*1000mm P3.9 Jasność Wysokiej Przejrzystości Panel LED Grille do ekranu reklamowego w pomieszczeniach
| Długość życia: | 50000HS |
|---|---|
| Jasność: | 4000-4500CD |
| Instalacja: | Podnoszenie/instalacja pionowa |
Wnętrza P3.9/7.8 Ekran LED Przejrzystość siatki Reklamowe media wideo dla centrów handlowych Sklepy detaliczne
| Kąt oglądania: | 120 ° |
|---|---|
| Rozdzielczość wyświetlania: | 256*128 |
| Średnia moc: | 288 W/SQ.M |
60% Przejrzystość Ultra Clear Indoor LED Display Panel 800cd Grille Screen z łatwą instalacją dla fascynujących reklam
| Długość życia: | 50000 godz |
|---|---|
| Wilgotność robocza: | 10% ~ 90% |
| Instalacja: | Podnoszenie/instalacja pionowa |
Wewnętrzny ekran LED P4-8 DC5V przezroczysty, o wysokiej jasności, do sklepów detalicznych
| Kolor chipów rurkowych: | RGB |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Rozmiar modułu: | 240 mm*1000 mm |
P4 Okno Wnętrze Szkło Przejrzyste Ekran Filmowy Led Przejrzyste Panele Led Strip Mesh Display Screen
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
Ekran P3.9 Transparent LED z IP67 Wodoszczelny 4000-4500cd Jasność i 30000h Żywotność ekranu okna ze szkła
| Aplikacja: | Plenerowy |
|---|---|
| Typ dostawcy: | ODM, OEM |
| Typ instalacji: | Podnoszenie/instalacja pionowa |
Przejrzysty ekran LED Wysokiej jasności Wyświetlacz Przejrzystość szkło Okno LED Video Flexible Panel
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-JHP-P6 |
| Temperatura robocza: | -20 ℃ do 65 ℃ |
Przejrzysty ekran LED 5V Wysokiej jasności Wyświetlacz Przejrzystości szkło Okno LED Video Flexible Panel
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-JHP-P8 |
| Temperatura robocza: | -20 ℃ do 65 ℃ |
Zewnętrzny elastyczny RGB pełnokolorowy przezroczysty LED Pixel Mesh Screen pełnokolorowy P41.5 lekkie Net Video Curtain Display
| Średnica: | 20 mm |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Gwarancja: | 2 lata |
Indoor P3.9 500*500mm 1800-2000cd See Through Full Color RGB Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Jasność: | 1800-2000cd/m² |
|---|---|
| Kąt oglądania: | 160 ° |
| Wymiar ekranu: | 500*500 mm |

