Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent screen ] dopasowanie 406 produkty.
P3.9 Wysoka przezroczystość LED Grille Panel 600-800cd Jasność do ekranu reklamowego w pomieszczeniach
| nazwa: | Wyświetlacz LED reklamy wewnętrznej |
|---|---|
| Rozmiar: | 1000*1000 mm |
| Szary: | 16bit |
Wysoka jasność P125 DC12V Zasłona okna sklepu Szkło telewizor LED Panelów sieci wyświetlacza Przejrzysty ekran LED
| Nazwa produktu: | Ekran siatki LED |
|---|---|
| Waga: | 1,8 kg |
| Moc: | 48 W. |
P50 Lekkie drony latające LED ekran LED pływający wyświetlacz dla miast zewnętrznych Light Show wydarzenia Produkty Launch Scene Performance Reklama publiczna
| Moc: | 288 W |
|---|---|
| Materiał ekranowy: | Film |
| Zabarwienie: | RGB |
Holograficzny ekran LED P2.5 zapewniający przezroczyste i pływające obrazy 3D na potrzeby wystaw reklam detalicznych i wydarzeń korporacyjnych
| Rozmiar: | 1200*250mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP45 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
P2.6 Wysokiej rozdzielczości wyświetlacz LED Kolorowy wyświetlacz LED Reklamy budynkowe
| RGB: | 1R1G1B |
|---|---|
| Odświeżanie: | ≥1920 Hz |
| Życie: | 50000 godzin |
Wodoodporny na poziomie IP67, elastyczny, zewnętrzny, przewijany wyświetlacz LED w siatce, przezroczysty ekran siatkowy P125 do reklam
| Tworzywo: | PC |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Ekran siatki LED |
| Nazwa: | XH-HXH3003P12 (RGB) -P125 |
Zewnętrzny, elastyczny, przewijany wyświetlacz LED w siatce IP67, przezroczysty ekran rastrowy P125 do reklam na fasadach medialnych
| Tworzywo: | PC |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Ekran siatki LED |
| Nazwa: | XH-CXG3003P12 (RGB) -P125 |
Elastyczny P2.5 12V Klejany ekran LED Film Holograficzny ekran LED do reklamy okien szklanych
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Skok jednostki: | 1200 x 250 mm |
| Gęstość pikseli: | 160000dots/㎡ |
Elastyczny wyświetlacz LED P3.91 z rastrem pikseli, stopniem ochrony IP45 i zasilaniem 12V do reklam na szklanych oknach
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Skok jednostki: | 3,91 x 3,91 mm |
| Gęstość pikseli: | 65536 punktów/㎡ |
P41.5 Kolorowy ekran siatkowy LED Zewnętrzny wodoodporny, elastyczny ekran IP67 zapewniający przejrzystą reklamę i wizualizacje wydarzeń
| Zdalne zarządzanie urządzeniami: | Zdalne zarządzanie treścią |
|---|---|
| Typ dostawcy: | ODM, OEM |
| Woltaż: | 12 V |

