Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 416 Ürünler.
1500CD Şeffaf Cam LED Ekran Tam Renkli ICE LED Ekran Elektronik Reklamcılık İçin
| Piksel: | 3,9 mm |
|---|---|
| Yenileme Hızı: | ≥1920HZ |
| Kontrol sistemi: | Nova |
Fabrika Fiyatı P5 Kendinden Yapışkanlı Reklam Ekranı Ultra İnce Şeffaf LED Ekran
| Ürün adı: | LED esnek şeffaf ekran |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| LED Cihazlar: | WE2121RGB-IC |
P2.5 Yüksek Şeffaflık Pencere Reklam Holografik LED Ekran Animasyon Uygulama/WiFi Kontrol Akıllı Şeffaf Film
| Birim Aralığı: | 2,5x2,5 mm |
|---|---|
| Bakım: | Temizlemesi Kolay |
| Ekran Tipi: | Neden olmuş |
RGBW P6 DC5V Esnek Şeffaf LED Film Ekran Alışveriş Merkezi İçin
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Yüksek Şeffaflıklı 3.91mm Holografik LED Ekranı Ticari Reklamlar İçin Yumuşak Engelleme Yoksun Görünümü
| Piksel Aralığı: | 3,91 mm |
|---|---|
| Şeffaflık oranı: | %85 |
| Görüş Açısı: | 160 ° |
7500cd/m² Parlaklık Drone LED Ekran IP65 Su Geçirmez 100000 Saat Ömür Festival ve Stadyumlar İçin
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş, Özel Yapılmış, 5m x 3m, |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | tam renk |
| Kullanım: | Dış mekan, kapalı, yarı dışa dönük |
P25 Taşınabilir Drone Uçan LED Ekranı IP68 Hafif Şeffaf LED Ekran Çöpçatanlık için Dışarıda Konser Stadyumu Gösterisi
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
P10 İçerideki Tam Renk Şeffaflık LED Film Ekranı IP67 Su geçirmez Yapışkan Esnek Yüksek
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
P8 DC12V Ultra İnce Yüksek Akışkanlıklı Şeffaf LED Ekranı
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 8X8mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
P3.9 Yüksek Şeffaflıkta LED Izgara Panel 600-800cd Parlaklık İç Mekan Reklam Ekranı İçin
| isim: | Kapalı Reklam LED Ekran |
|---|---|
| Boyut: | 1000*1000mm |
| Gri: | 16bit |

