Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 404 producten.
P2.6 Indoor LED Display Full Color LED Grille Screen op Glazen Raam Transparant Scherm Reclame Grille
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| IP -beoordeling: | IP40 |
Flexibel doorzichtig LED-maasbeeld 125 mm Dc12v IP67 Modulair Voor glazen gordijnen
| Pixelafstand: | 125 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |
P3.91 Flexibel LED Holografisch Scherm met 3.91mm Pixel Pitch IP45 Bescherming en 85% Transparantie voor Reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
High Brightness See Through Full Color RGB P3.9 500*1000mm Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Schermdimensie: | 500*1000 mm |
| Pixelveld: | 3,9 mm |
P15 Smart Control IP68 LED Drone Screen Programmable Flexible Transparent Screen voor Concert Shows Vlag Logo Display Huwelijken en verjaardagsfeesten
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Modulegrootte: | 1000*1000mm, |
| schermtype: | LED |
2500cd Helderheid 70% Transparantie 1000*1000mm Indoor Grille Scherm Verhuur P3.9 Led Scherm Grille Scherm
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
P15 LED Drone Display Scherm Ultra Lichtgewicht Hoge Helderheid Vliegend LED Mesh Scherm voor Luchtadvertenties Evenementen Podiumshow Buiten Sky Media Display Programmeerbare WiFi Controle Eenvoudige Installatie
| Modulegrootte: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Sollicitatie: | Bouwdecoratie |
| Batterijtype: | Oplaadbare lithium-ion |
Hoge Helderheid P3.9 Indoor Full Color LED Display 5V 3D Wand Reclame Scherm
| Naam: | Full-color LED-scherm voor binnen |
|---|---|
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
| RGB: | 1R1G1B |
P10 Ultra Dunne Flexibele Transparante LED Film Prijs Outdoor Zelfklevende Glazen Raam LED Filmscherm Transparante Fabriek
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
P15.6 Aangepaste Grote LED Holografische Slimme App-Besturing Scherm Ultra Dunne Transparante Film Scherm Podiumshow Commerciële Etalage
| Type projector: | Galss Schermreclame |
|---|---|
| Projectie: | Directe projectie |
| Pakket: | Rollen |

