All Products
Keywords [ led transparent screen ] match 404 Products.
P2.6 Indoor LED Display Full Color LED Grille Screen on Glass Window Transparent Screen Advertising Grille
| Name: | LED Grille Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP40 |
Flexible Transparent LED Mesh Screen125mm Dc12v IP67 Modular For Glass Curtain Solid Wall Advertising Use
| Pixel Pitch: | 125mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Display Function: | Video |
P3.91 Flexible LED Holographic Screen with 3.91mm Pixel Pitch IP45 Protection and 85% Transparency for Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
High Brightness See Through Full Color RGB P3.9 500*1000mm Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Working Temperature: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Screen Dimension: | 500*1000mm |
| Pixel Pitch: | 3.9mm |
P15 Smart Control IP68 LED Drone Screen Programmable Flexible Tranceparent Screen for Concert Shows Flag Logo Display Weddings and Birthday Parties
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Module Size: | 1000*1000mm, |
| Screen Type: | LED |
2500cd Brightness 70% Transparency 1000*1000mm Indoor Grille Screen Rental P3.9 Pantalla Led Grille Screen
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | Full Color |
| Gray Scale: | 16bit |
P15 LED Drone Display Screen Ultra Lightweight High Brightness Flying LED Mesh Screen for Aerial Advertising Events Stage Show Outdoor Sky Media Display Programmable WiFi Control Easy Installation
| Module Size: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Application: | Building Decoration |
| Batterytype: | Rechargeable Lithium-ion |
High Brightness P3.9 Indoor Full Color LED Display 5V 3D Wall Advertising Screen
| Name: | Indoor Full Color LED Display |
|---|---|
| Tube Chip Color: | Full Color |
| Rgb: | 1R1G1B |
P10 Ultra Thin Flexible Transparent LED Film Price Outdoor Adhesive Glass Window LED Film Screen Transparent Factory
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
P15.6 Customized Large LED Holographic Smart App Control Screen Ultra Thin Transparent Flim Screen Stage Show Commercial Window
| Projector Type: | Galss Screen Advertising |
|---|---|
| Projection: | Direct Projection |
| Package: | Roll |

