Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 404 Ürünler.
P2.6 İç Mekan LED Ekran Tam Renkli LED Izgara Ekran Cam Pencerede Şeffaf Ekran Reklam Izgarası
| İsim: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |
Esnek Şeffaf LED Mesh Screen125mm Dc12v IP67 Cam Perde Katı Duvar Reklam Kullanımı İçin Modüler
| Piksel Aralığı: | 125mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |
P3.91 3.91mm piksel tonlamalı esnek LED Holografik Ekran IP45 Koruması ve Reklam için %85 Şeffaflık
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
High Brightness See Through Full Color RGB P3.9 500*1000mm Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Ekran boyutu: | 500*1000mm |
| Piksel perdesi: | 3,9 mm |
P15 Akıllı Kontrol IP68 LED Drone Ekranı Konser Gösterileri, Bayrak Logosu Sergileme, Düğünler ve Doğum Günü Partileri için Programlanabilir Esnek Şeffaf Ekran
| Garanti: | 1 Yıl |
|---|---|
| Modül Boyutu: | 1000*1000mm, |
| Ekran türü: | NEDEN OLMUŞ |
2500cd Parlaklık %70 Şeffaflık 1000*1000mm Kapalı Izgara Ekranı Kiralama P3.9 Pantalla Led Izgara Ekranı
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
P15 LED Drone Ekranı Ultra Hafif Yüksek Parlaklık Hava Reklam Etkinlikleri için Uçan LED Mesh Ekranı Sahne Gösteri Açık Sky Media Ekranı Programlanabilir WiFi Kontrolü Kolay Kurulum
| Modül Boyutu: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Başvuru: | Bina Dekorasyonu |
| Minimum Sipariş Miktarı: | Şarj Edilebilir Lityum İyon |
Yüksek Parlaklık P3.9 İç Mekan Tam Renkli LED Ekran 5V 3D Duvar Reklam Ekranı
| İsim: | İçeride tam renkli LED ekran |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | Tam renk |
| RGB: | 1R1G1B |
P10 Ultra İnce Esnek Şeffaf LED Film Fiyatı Dış Mekan Yapışkan Cam Pencere LED Film Ekran Şeffaf Fabrika
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
P15.6 Özelleştirilmiş Büyük LED Holografik Akıllı Uygulama Kontrollü Ekran Ultra İnce Şeffaf Film Ekran Sahne Şovu Ticari Pencere
| Projector Tipi: | Gals Ekran reklamcılığı |
|---|---|
| Projeksiyon: | Doğrudan projeksiyon |
| Paket: | Rulo |

