Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 420 προϊόντα.
P3.9 Πίνακα πλέγματος LED υψηλής διαφάνειας 600-800cd φωτεινότητα για εσωτερικές διαφημιστικές οθόνες
| όνομα: | Οθόνη επίδειξης των εσωτερικών οδηγήσεων διαφήμισης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000*1000mm |
| Γκρί: | 16bit |
Υψηλή φωτεινότητα P125 DC12V Κεραμίδας Παράθυρο καταστήματος Γυαλί τηλεόραση LED Πίνακες Led Διάφραξη Διάφραστη οθόνη LED
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Βάρος: | 1,8 κιλά |
| Εξουσία: | 48W |
P50 Ελαφρύ Drone Flying Led Screen LED Floating Display για εξωτερική πόλη Φωτιστική Έκθεση Εκδηλώσεις Product Launch Stage Performance Δημόσια διαφήμιση
| Εξουσία: | 288W |
|---|---|
| Υλικό οθόνης: | Ταινία |
| Χρωματιστά: | Rgb |
P2.5 Ολογραφική οθόνη LED που παρέχει διαφανείς και πλωτές τρισδιάστατες εικόνες για διαφημιστικές εκθέσεις λιανικής και εταιρικές εκδηλώσεις
| Μέγεθος: | 1200*250 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP45 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P2.6 Οθόνη LED Υψηλής Ευκρίνειας Έγχρωμη Διαφήμιση Κτιρίων Grille LED Screen
| RGB: | 1R1G1B |
|---|---|
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥1920Hz |
| Ζωή: | 50000 ώρες |
Αδιάβροχη εξωτερική εύκαμπτη οθόνη LED Mesh με κύλιση IP67 Διαφανής οθόνη πλέγματος P125 για διαφήμιση
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | XH-HXH3003P12 (RGB) -P125 |
Εξωτερική IP67 Εύκαμπτη Οθόνη LED Mesh Scrolling Διαφανής Οθόνη Πλέγματος P125 για Διαφήμιση Πρόσοψης Μέσων
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | XH-CXG3003P12 (RGB) -P125 |
Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED 12V για διαφήμιση γυάλινων παραθύρων
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Ενότητα Pitch: | 1200X250mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 160000DOTS/㎡ |
P3.91 Ελαστική οθόνη LED με ταινία φωτεινής ακτινοβολίας με προστασία IP45 και τροφοδοσία 12V για διαφήμιση γυάλινων παραθύρων
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Ενότητα Pitch: | 3,91Χ3,91 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 τελείες/㎡ |
P15 Υψηλή φωτεινότητα 3D Drone Screen IP68 εξωτερική αδιάβροχη DC12V Led Mesh Flying Screen για φεστιβάλ Εκδηλώσεις Εκδηλώσεις Προώθηση μάρκας Διαφήμιση
| Τύπος: | Προστατευτική οθόνη |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Επαναχρησιμοποίηση: | Επαναχρησιμοποιήσιμο και Πλέσιμο |

