Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 406 προϊόντα.
70% Διαφάνεια LED Mesh Εμφάνιση υψηλής φωτεινότητας εξωτερικό LED Mesh
| Ονομασία: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Ποσοστό διαφάνειας: | 70% |
| Ελαφρύ διαφανής: | ≥75 % |
DC5V Διαφανής οθόνη LED Προσαρμοσμένη οθόνη LED υψηλής φωτεινότητας
| Ονομασία: | Διαφανής οθόνη LED |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
Ελκυστική οθόνη διαφήμισης τοίχου IP40 Grille LED Video Wall Display
| Ονομασία: | Τοποθετημένη τοίχος οθόνη διαφήμισης |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
Πλήρως χρωματική ευέλικτη διαφανής ταινία LED P8 240 mm × 1000 mm για εμπορική διαφήμιση
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
| Χρήση: | Εσωτερικό μικρό |
Υπερτελής 2.5mm Ολογραφική οθόνη LED με διαφάνεια Ευέλικτη καθαρή εικόνα Εύκολη εγκατάσταση για εμπορικά κέντρα και παράθυρα καταστημάτων
| Είδος: | Οθόνη LED που πετάει με drone |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 160 βαθμός |
| Βαθμός προστασίας: | IP65 |
P2.5 Οθόνη LED για Διαφήμιση Παραθύρων Υψηλής Διαφάνειας με Ολογραφικό Εφέ και Έλεγχο μέσω Εφαρμογής/WiFi Έξυπνο Διαφανές Φιλμ
| Κινηματογραφικό χρώμα: | Διαφανής |
|---|---|
| Αυτοκόλλητο: | Ναί |
| ανανεωτικό ποσοστό: | 60Hz |
Ευέλικτη οθόνη LED ολογράφησης 6,25 mm με καθαρή όραση 1 έτος εγγύηση Εύκολη εγκατάσταση Υψηλή διαφάνεια για εμπορικά κέντρα εμπορικής διαφήμισης και παράθυρα καταστημάτων
| Pixel Pitch: | 6,25 χιλιοστά |
|---|---|
| Γωνία θέασης: | 160 ° |
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
P2.6 Lionled High Transparency Creative DC5V RGB High Brightness Nova Εξωτερική λειτουργία Διαφανής σχάρα Διαφήμιση LED οθόνη
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Γωνία δέσμης: | 160° |
Ελαστική οθόνη LED ολογραφίας 10 mm Διαφανής διαφανής οθόνη με εγγύηση ενός έτους για διαφημιστική διαφήμιση προϊόντων
| Διάρκεια ζωής: | 30000H |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Led |
| Διαστάσεις: | 1200mm*250mm |
Υψηλής διαφάνειας ολογραφική οθόνη LED οθόνης γυαλί παράθυρο βίντεο τοίχος εσωτερική χρήση
| Pixels: | 3,91 χλστ |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Διαπερατότητα: | 95% |

