Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 425 προϊόντα.
Οθόνη Ολογραφικού LED Διαφανούς Πλέγματος Τοίχου Εικονική Ταινία Ευέλικτη AI Διαδραστικό Ολόγραμμα
| Λάμψη: | 3000 ψείρες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ολογραφική οθόνη |
| Πεπερασμένος: | Θήκες, Μηχανοκίνητα, Γρήγορη Αναδίπλωση |
Διακόσμηση Εξωτερικού & Εσωτερικού Χώρου Λεπτής Μεμβράνης Οθόνη LED, P10 Διαφανής Οθόνη LED Μεμβράνης
| Ονομασία: | οθόνη LED λεπτής ταινίας |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P50 Διαφανής Έγχρωμη Οθόνη LED Mesh Αδιάβροχη Εξωτερική Οθόνη LED για Τοίχους Κτιρίων
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
|---|---|
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
| Διάσταση οθόνης: | 1000*1000mm |
20mm Pixel Pitch Ολογραφική οθόνη LED με ανεμπόδιστη θέα και εύκολη εγκατάσταση για εμπορική προώθηση
| Διάρκεια ζωής: | 30000H |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Led |
| Διαστάσεις: | 1200mm*250mm |
Εξωτερική οθόνη οθόνης LED P50 IP67 για εμπορικά κτίρια
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Εγγύηση: | 3 ετών |
P15 LED Flying Magic Carpet Screen Portable Drone Soft Screen Flying Screen Led Video Curtain Flag Curtain
| Τάση τροφοδοσίας: | DC 12V, Ripple < 100m |
|---|---|
| Βάρος ντουλαπιού: | 4kg/㎡ |
| Αντοχή στις καιρικές συνθήκες: | Αδιάβροχο και Αδιάβροχο |
Πτυσσόμενη οθόνη πλέγματος LED DMX SPI RGB Full Color για φωτισμό προσόψεων κτιρίων
| Ονομασία: | Οθόνη πλέγματος εικονοστοιχείων |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
Διαφανής οθόνη LED γυαλί για την αγορά λιανικής πώλησης και αρχιτεκτονική
| Όνομα προϊόντος: | 403 Απαγορευμένος |
|---|---|
| Κώδικας θέσης: | 403 |
| Περιγραφή: | Ο διακομιστής κατανόησε το αίτημα, αλλά αρνείται να το εκπληρώσει. |
P6 Διαφανής ταινία οθόνης LED γυαλιού Εύκαμπτη οθόνη για καταστήματα λιανικής και γραφεία υψηλών προδιαγραφών
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Διαφανής οθόνη LED P6 για γραφεία & λιανική – Ευέλικτη διαφανής λύση οθόνης φιλμ
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

