Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 404 προϊόντα.
Υψηλής Φωτεινότητας P2.6 4000-4500cd Διάφανο Πλήρους Χρώματος RGB Πλέγμα Πλέγματος Μεγάλο Εσωτερικό Διαφανές Γυάλινο Πίνακα Οθόνης LED
| Τύπος LED: | SMD |
|---|---|
| Προμηθευτής: | Αρχικός κατασκευαστής, ODM, OEM |
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
P2.6*6.25 1000*1000mm 6000cd Φωτεινότητα Υψηλής Διαφάνειας Πάνελ LED Grille για Οθόνη Διαφήμισης Εσωτερικού Χώρου
| Διάρκεια ζωής: | 50000HS |
|---|---|
| Λάμψη: | 6000CD |
| Εγκατάσταση: | Ανύψωση/κατακόρυφη εγκατάσταση |
Προγραμματιζόμενο 20mm μόνιμο P83 DC12V σήμανση LED βίντεο κουρτίνα εξωτερικό κτίριο φόντο οθόνη αναδιπλούμενη διαφανής οθόνη Led Mesh
| Γωνιά προβολής: | 160 ° |
|---|---|
| Λειτουργία ελέγχου: | DMX512 |
| Εξουσία: | 43w |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 ώρες |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
| Μέγεθος: | 1000*500mm |
6.25mm Ολογραφική οθόνη LED με διαφάνεια Ευέλικτη καθαρή απεικόνιση Εύκολη εγκατάσταση για κτίρια
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P6.25 |
| Χρώμα: | RGB |
Εύκαμπτη οθόνη LED P8 Film για διαφήμιση σε βιτρίνες καταστημάτων
| Ονομασία: | Οθόνη ταινίας LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναι |
| Εικονοστοιχείο: | P8 |
Π40 Διαφανής LED οθόνη πτήσης με οθόνη ταινίας drone επαναφορτιζόμενη ψηφιακή πτητική προβολή υψηλής επίδρασης εκδήλωση γεγονότων
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-MTLEDS12-P40 |
| Αξιολόγηση IP: | IP67 |
P3.9 Υψηλή διαφάνεια 500*1000mm LED Grille Panel 2000cd φωτεινότητα για εσωτερική διαφημιστική οθόνη
| Διάρκεια ζωής: | 50000 ώρες |
|---|---|
| Λάμψη: | 1800-2000CD |
| Εγκατάσταση: | Ανύψωση/κάθετη εγκατάσταση |
Υψηλή φωτεινότητα P20 DC5V εσωτερική πλήρης χρωματική οθόνη LED, διαφανής οθόνη Pantalla LED
| Product Name: | Indoor Full Color LED Display |
|---|---|
| Supplier Type: | Original manufacturer, ODM, OEM |
| Pixels: | 20mm |
Ελαστική οθόνη LED υψηλής διαφάνειας P83 IP67 PC Body Point Light
| Λειτουργία εμφάνισης: | Υπολογιστής/κύριος συγχρονισμός |
|---|---|
| LED Ποσότητα: | 1 ΤΕΜ |
| Μέγεθος μονάδας: | 100mm*1000mm |

