Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 404 προϊόντα.
Προσαρμοσμένη διαφανής πτητική οθόνη LED P25 με Drone 5V Show Scenic Performances επαναφορτιζόμενη για εξωτερική διαφήμιση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Εύκαμπτη Εξαιρετικά Διαφανής Μεμβράνη P10 Led Οθόνη Εσωτερικού Χώρου Πλήρους Χρώματος Υψηλής Διαφάνειας Οθόνη Βίντεο Γυαλιού
| keyword: | Εξαιρετικά διαφανής μεμβράνη |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
Οθόνη LED Εύκαμπτη Διαφανής Φιλμ Διαφήμισης Μοντέρνα μεγέθους P8 για Εσωτερικά Εμπορικά Κέντρα
| Κατανάλωση ενέργειας: | Μέσος όρος 200 W/m2 |
|---|---|
| Λέξη -κλειδί: | Ψηφιακή σήμανση τοτέμ |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P5 2500cd Ψηφιακή διαφημιστική οθόνη εσωτερική οθόνη LED με φιλμ με εύκολη εγκατάσταση για παράθυρο καταστήματος
| Ονομα: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | προσαρμοσμένη |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Flexible Led Screen High Transparency Mesh Led Display Curtain Screen Customized Led Strip Length For Outdoor Advertising
| Ονομα: | Οθόνη LED Pixel Mesh |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
Διαφανής ιπτάμενη οθόνη LED P25 με drone Οθόνη φιλμ Επαναφορτιζόμενη Ιπτάμενη ψηφιακή προβολή Επίδειξη εκδηλώσεων υψηλής απήχησης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
P10 DC5V Εσωτερικό Διαφανές Τοίχος Βίντεο LED Panel RGB Πλήρους Χρώματος Οθόνη Γυαλιού
| Product Name: | Glass Screen Display |
|---|---|
| Screen Dimension: | 10mm |
| Color: | RGB |
Πάνελ πλέγματος LED P3.9 500*500mm 2000cd Υψηλής Διαφάνειας για Οθόνη Διαφήμισης Εσωτερικού Χώρου
| Διάρκεια ζωής: | 50000HS |
|---|---|
| Λάμψη: | 1800-2000CD |
| Εγκατάσταση: | Ανύψωση/κατακόρυφη εγκατάσταση |
P2.5 Διαφανής οθόνη με LED οθόνη οθόνης οθόνης ολόγραμμα ολόγραφική οθόνη 3D ολόγραμμα ευέλικτος μεγάλος πίνακας
| Διαφάνεια: | 95% |
|---|---|
| σχέδιο: | Front&Rear |
| Διασύνδεση: | 3m/5m/7m |
P3.91 Pixel Pitch High Transparency Holographic LED Screen για τοίχο βίντεο εσωτερικής διαφήμισης
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 τελείες/㎡ |
|---|---|
| LED CHIP: | SMD2222 |
| Δείξτε πάχος: | 3 χιλιοστά |

