Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 404 producten.
Op maat gemaakte transparante vliegende P25 LED-display met drone 5V Show Scenic Performances oplaadbaar voor buitenreclame
| Verpakking Details: | tekenfilms of houten |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
Flexibele Ultra Transparante Film P10 Led Scherm Indoor Full Color Hoge Transparantie Glazen Video Display
| keyword: | Ultra transparante film |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Paneelgewicht: | 4kg |
P8 Grootte Moderne Reclame Flexibele Transparante Film LED Scherm voor Binnen Winkelcentra
| Stroomverbruik: | Gemiddeld 200 W/m2 |
|---|---|
| Trefwoord: | Digitale bewegwijzering totem |
| Levensduur: | 100000 uur |
P5 2500cd Digitaal advertentiebeeldscherm Indoor LED-filmbeeldscherm met makkelijke afschildering en installatie voor winkelvensters
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermafmeting: | aangepast |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Flexible Led Screen High Transparency Mesh Led Display Curtain Screen Customized Led Strip Length For Outdoor Advertising
| Naam: | Pixel Mesh LED Display |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| IP -beoordeling: | IP67 |
P25 Transparante vliegende LED-scherm met dronefilm-scherm oplaadbaar vliegend digitaal projectie-gebeurtenis met hoge impact
| Verpakking Details: | tekenfilms of houten |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
P10 DC5V Indoor Transparante Videowand LED Paneel RGB Full Color Glazen Scherm Display
| Product Name: | Glass Screen Display |
|---|---|
| Screen Dimension: | 10mm |
| Color: | RGB |
500*500mm P3.9 2000cd Helderheid Hoge transparantie LED roosterpaneel voor indoor advertentie scherm
| Levensduur: | 50000HS |
|---|---|
| Helderheid: | 1800-2000cd |
| Installatie: | Tillen/verticale installatie |
P2.5 Transparent Led Display Video Wall Hologram Holografisch scherm 3D Hologram Flexibel groot formaat paneel
| Transparantie: | 95% |
|---|---|
| project: | Front&Rear |
| Interface: | 3m/5m/7m |
P3.91 Pixel Pitch High Transparency Holographic LED Screen voor videowand voor reclame binnen
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
|---|---|
| LED-CHIP: | SMD2222 |
| Afbeeldingsdikte: | 3 mm |

