Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 404 producten.
P50 Transparent Full Color LED Mesh Display Waterdicht Outdoor LED Display Voor gebouwde muren
| Beschermingsniveau: | IP67 |
|---|---|
| Materiaal: | Pc |
| Schermdimensie: | 1000*1000 mm |
20 mm Pixel Pitch holografisch LED-display met vrij zicht en eenvoudige installatie voor commerciële promotie
| Levensduur: | 30000H |
|---|---|
| Weergavetype: | Geleid |
| Afmetingen: | 1200 mm * 250 mm |
Buiten P50 IP67 waterdicht LED-pixel-scherm voor winkelgebouwen
| Schermdimensie: | Op maat |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Garantie: | 3 jaar |
P15 LED Flying Magic Carpet Screen Draagbare Drone Soft Screen Flying Screen Led Video Gordijn Vlag Gordijn
| Voedingsspanning: | DC 12V, rimpel < 100m |
|---|---|
| Kastgewicht: | 4kg/㎡ |
| Weerbestendigheid: | Waterdicht en stofdicht |
Opvouwbaar RGB Full Color DMX SPI LED Pixel Mesh Screen voor gevelverlichting van gebouwen
| Naam: | Pixel Mesh -scherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP67 |
Glass Storefront Transparent LED Display Flexibel transparant LED-scherm voor detailhandel en architectuur
| Productnaam: | 403 Verboden |
|---|---|
| Statuscode: | 403 |
| Beschrijving: | De server heeft het verzoek begrepen, maar weigert eraan te voldoen. |
P6 Transparante LED Glas Display Film Flexibel Scherm voor High-End Retail & Kantoren
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Doorzichtig LED-scherm P6 voor kantoor en detailhandel
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
High Definition P4 Transparante LED Glazen Display voor Commerciële Raambordreclame
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P3.91*3.91 Ultralichte LED Holografische Displayscherm Lichtgewicht 5000CD voor Reclame Evenementen Retail Transparante Reclame Glazen Displays
| Uitzending: | Tot 90% |
|---|---|
| Forma: | 4:3 |
| project: | Front&Rear |

