Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 404 Ürünler.
P50 Şeffaf Tam Renkli LED Mesh Ekran Binaların Duvarları İçin Su Geçirmez Dış Mekan LED Ekran
| Koruma seviyesi: | IP67 |
|---|---|
| Malzeme: | Pc |
| Ekran boyutu: | 1000*1000mm |
Ticari tanıtım için engellenmemiş görüntü ve kolay kurulum ile 20 mm piksel pitch holografik LED ekran
| Ömür: | 30000 saat |
|---|---|
| Ekran Tipi: | Neden olmuş |
| Boyutlar: | 1200mm*250mm |
Açık hava P50 IP67 Su geçirmez LED Piksel Ekranı Alışveriş Binası Ekranı
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Garanti: | 3 yıl |
P15 LED Uçan Sihirli Halı Ekranı Taşınabilir Drone Yumuşak Ekran Uçan Ekran LED Video Perde Bayrak Perde
| Güç Kaynağı voltajı: | DC 12V, Dalgalanma < 100m |
|---|---|
| Kabin Ağırlığı: | 4kg/㎡ |
| Hava koşullarına dayanıklılık: | Suya ve Toza Dayanıklı |
Katlanabilir RGB Tam Renkli DMX SPI LED Piksel Mesh Ekran Cephe Bina Aydınlatması İçin
| İsim: | Piksel örgü ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
Cam Mağazası Ön Cephe Şeffaf LED Ekranı Perakende ve Mimari için Esnek Şeffaf LED Ekran
| Ürün adı: | 403 Yasak |
|---|---|
| Durum kodu: | 403 |
| Tanım: | Sunucu isteği anladı ancak yerine getirmeyi reddediyor. |
P6 Şeffaf LED Cam Ekran Filmi Yüksek Seri Perakende ve Ofisler için Esnek Ekran
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Ofis ve Perakende için Şeffaf LED Ekran P6 – Esnek Şeffaf Film Ekran Çözümü
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Ticari pencere işareti için yüksek çözünürlüklü P4 şeffaf LED cam ekranı
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P3.91*3.91 Ultra Hafif LED Holografik Ekran Hafif 5000CD Reklam, Etkinlikler, Perakende ve Şeffaf Reklam Cam Ekranları İçin
| Aktarma: | % 90'a kadar |
|---|---|
| forma: | 4:3 |
| proje: | Ön arka |

