Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent screen ] dopasowanie 425 produkty.
Wysokoprzezroczyste Holograficzne Ekran LED Ekran szkło Okno Video Ściana Do użytku wewnątrz budynku
| Piksele: | 3,91 mm |
|---|---|
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
| Przepuszczalność: | 95% |
P25 Pixel Pitch Wiatrprzepuszczalny Wysokoprzezroczyste IP67 wodoodporne i bestę Drone Latający ekran LED do reklamy zewnętrznej
| Odporność na warunki atmosferyczne: | Wodoodporny i pyłoszczelny |
|---|---|
| Pakiet zawiera: | 1 x ekran drona, akcesoria montażowe |
| Kąt wiązki: | 160 stopni |
Przezroczysty ekran projekcyjny LED do holografii dla interaktywnej reklamy, targów, przezroczysty holograficzny ekran 3D, niewidoczny ekran
| Jasność: | 3000 nitów |
|---|---|
| Nazwa produktu: | ekran holograficzny |
| Gotowy: | Oczka, zmotoryzowane, szybkie składanie |
Wewnętrzny P3.9 1000*500mm Pełnokolorowy Ekran Kratowy 4000-4500cd Przezroczysty Ekran LED Wyświetlacz LED
| Poziom ochrony: | IP45 |
|---|---|
| Kolor: | Pełny kolor |
| Skala szarości: | 16bit |
Przezroczysta holograficzna folia LED 3D Reklama LED Wyświetlacz Klej do szkła Super cienki ekran LED do okna szklanego
| Piksele: | 3,91 mm |
|---|---|
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
| Transmitancja: | 95% |
Przejrzysty ekran LED Klej do zastosowań wewnętrznych
| Piksele: | 3,91 mm |
|---|---|
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
| Transmitancja: | 95% |
Elastyczna przezroczysta holograficzna folia LED 3D, szklany wyświetlacz LED, super cienkie, samoprzylepne, diodowe szkło ekranowe do okien
| Piksele: | 3,91 mm |
|---|---|
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
| Przepuszczalność: | 95% |
12V Outdoor LED Point Light Display Permanent Shopping Building Advertising LED Screen Mesh
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Rozmiar ekranu: | Dostosowywanie |
Niestandardowy P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Display Holograficzny ekran LED do reklamy okien szklanych
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 10,416 x 10,416 mm |
| Gęstość pikseli: | 9216 punktów/㎡ |
2.5mm Holograficzny ekran LED z przejrzystością Elastyczna jasna wizerunek Łatwa instalacja dla centrów handlowych
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P2.5 |
| Kolor: | RGB |

