Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent screen ] dopasowanie 420 produkty.
P50 Przezroczysty Pełnokolorowy Wyświetlacz LED Mesh Wodoodporny Zewnętrzny Wyświetlacz LED Do Ścian Budynków
| Poziom ochrony: | IP67 |
|---|---|
| Tworzywo: | PC |
| Wymiar ekranu: | 1000*1000 mm |
20mm Pixel Pitch Holograficzny wyświetlacz LED z niezakłóconym widokiem i łatwą instalacją do promocji komercyjnej
| Długość życia: | 30000H |
|---|---|
| Typ wyświetlacza: | Prowadzony |
| Wymiary: | 1200 mm * 250 mm |
Zewnętrzny ekran P50 IP67 wodoodporny LED Pixel Display Screen For Shopping
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Gwarancja: | 3 lata |
P15 LED Latający magiczny dywanowy ekran Przenośny dron Miękki ekran Latający ekran Ledowa kurtyna wideo Kurtyna flagowa
| Napięcie zasilania: | DC 12 V, tętnienie < 100 m |
|---|---|
| Waga szafki: | 4 kg/㎡ |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | Wodoodporny i pyłoszczelny |
Składany, pełnokolorowy ekran LED DMX SPI RGB do oświetlenia fasad budynków
| Nazwa: | Ekran siatki pikselowej |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
Szklany wyświetlacz LED przezroczysty elastyczny przezroczysty ekran LED do sprzedaży detalicznej i architektury
| Nazwa produktu: | 403 Zabronione |
|---|---|
| Kod statusu: | 403 |
| Opis: | Serwer zrozumiał żądanie, ale odmawia jego spełnienia. |
P6 Przejrzysty film LED ze szkła ekranu elastyczny do sprzedaży detalicznej i biura
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Przezroczysty ekran LED P6 do biur i handlu detalicznego – elastyczne rozwiązanie w postaci przezroczystego wyświetlacza foliowego
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Wyświetlacz LED P4 przezroczysty o wysokiej rozdzielczości do reklam na witrynach sklepowych
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P3.91*3.91 Ultralekki ekran LED holograficzny, lekki, 5000CD do reklam, wydarzeń, handlu detalicznego, przezroczystych wyświetlaczy reklamowych ze szkła
| Transmitancja: | Do 90% |
|---|---|
| Forma: | 4:3 |
| projekt: | Przód i tył |

