Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent screen ] dopasowanie 420 produkty.
Holograficzny latający ekran LED o przekątnej 7,82 mm HD Sterowanie WiFi do reklamy marki i pokazów świetlnych
| Samoprzylepny: | Tak |
|---|---|
| Jasność: | 16384 cd/m² |
| Temperatura robocza: | -20°C do 60°C |
Holograficzny latający ekran LED o średnicy 20 mm ze sterowaniem Wi-Fi do pokazów świetlnych i promocji marki
| Jasność: | 2304 cd/m² |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20°C do 60°C |
| Przezroczystość panelu: | > 85% |
P7.82 Elastyczny panel LED o jasności 4000CD, przezroczysta szklana ściana kurtynowa
| Średnia moc: | 240 w/m² |
|---|---|
| Układ LED: | SMD2222 |
| Piksele: | 7,82 mm |
Elastyczny wyświetlacz P4 DC5V LED Film z wodoodpornym ekranem holograficznym IP67 do reklamy szklanej
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P4 |
| Gwarancja: | 1 rok |
P3.91 Zewnętrzny przezroczysty wyświetlacz LED Ultra Cienkie Niewidzialne Hologramy Ekran Reklamowy Wysoka jasność 3000nits Łatwo montaż Szklany Media Wall Screen
| Współczynnik kontrastu: | 4000:1 |
|---|---|
| Jasność: | 4500 CD/m2 |
| Stosowanie: | Wnętrz |
Przezroczysty Holograficzny 3D P3.91 Cyfrowy i Oznakowanie Elastyczny Dostosowany Rozmiar Centrum Handlowe Szklany Wyświetlacz Reklamowy
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
SMD1010 6,25mm 16bit, Chip emitujący światło wykorzystuje źródło światła na poziomie mikronów i przyjmuje metodę pakowania cztery w jednym. Brak innych elementów elektronicznych.
| Dostępny rozmiar: | Biały i szary i czarny |
|---|---|
| jasność: | 5000 nitów |
| Rozmiar: | 1500 mm * 250 mm |
Panel kratowy LED o wysokiej przezroczystości IP67 i jasności 5000cd do ekranu reklamy zewnętrznej
| Długość życia: | 50000HS |
|---|---|
| Jasność: | 5000cd |
| Instalacja: | Podnoszenie/instalacja pionowa |
Zewnętrzny P3.9 Przejrzysty ekran LED Panel ścienny wideo do sygnalizacji cyfrowej o wysokiej rozdzielczości
| Aplikacja: | Plenerowy |
|---|---|
| Typ dostawcy: | ODM, OEM |
| Typ instalacji: | Podnoszenie/instalacja pionowa |
P50 IP68 wodoodporny ekran zasłonowy LED z siatką z przednią usługą dostępu i SMD3535 RGB LED do użytku na zewnątrz
| Rozstaw pikseli: | P50 |
|---|---|
| Źródło diodowe: | SMD3535 RGB |
| Jasność: | 2500Cd/m² |

