All Products
Keywords [ led transparent screen ] match 426 Products.
P10 Indoor Transparent LED Display 4000cd Brightness and 93 Percent Clarity Ideal for Store Decoration
| Brightness: | 4000cd/m² |
|---|---|
| Led Device: | WE2121RGB-IC |
| Led Type: | SMD2121 |
Flexible PC Resin Transparent Film Screen P4 Indoor LED Display Modern Shopping Center Solution with 1 Year Warranty
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P4 |
| Warranty: | 1years |
P10 DC5V Slim Invisible Transparent LED Display for Indoor Shopping Mall
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P10 |
| Warranty: | 1years |
7.82mm HD Holographic Flying LED Screen WiFi Control For Brand Advertising And Light Show
| Self Adhesive: | Yes |
|---|---|
| Brightness: | 16384 Cd/m² |
| Operatingtemperature: | -20°C To 60°C |
20mm Holographic Flying LED Screen With WiFi Control For Light Show And Brand Promotion
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Brightness: | 2304 Cd/m² |
| Operatingtemperature: | -20°C To 60°C |
P7.82 LED Display Flexible Panel 4000CD High Brightness Transparent Glass Curtain Wall
| Average Power: | 240W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 7.82mm |
Flexible P4 DC5V LED Film Display with IP67 Waterproof Holographic Screen for Glass Advertising
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P4 |
| Warranty: | 1years |
P8 Indoor Bendable Transparent LED Film Panel with 90% Transparency and IP67 Protection for Commercial Shopping Centers
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4X4mm |
| Pixel Density: | 25600dots/㎡ |
Hot Product Flexible P6.25 Transparent Holographic LED Film Advertising LED Display Glass Adhesive Led Screen for Glass Window
| Control: | Nova, Kalet |
|---|---|
| Remote Device Management: | Remote Content Management |
| Material: | LED |
P3.91 Outdoor Transparent LED Display Ultra Thin Invisible Hologram Advertising Screen High Brightness 3000nits Easy Mount Glass Media Wall Screen
| Contrastratio: | 4000:1 |
|---|---|
| Brightness: | 4500 Cd/m² |
| Usage: | Indoor |

