Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 426 προϊόντα.
Οθόνη LED P10 Εσωτερικού Χώρου Διαφανής 4000cd Φωτεινότητα και 93% Διαύγεια Ιδανική για Διακόσμηση Καταστημάτων
| Λάμψη: | 4000CD/m ² |
|---|---|
| Συσκευή LED: | WE2121RGB-IC |
| Τύπος LED: | SMD2121 |
Ευέλικτη Οθόνη Ρητίνης Η/Υ με διαφανή φιλμ P4 Εσωτερική οθόνη LED Σύγχρονη λύση αγορών με 1 έτος εγγύηση
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P4 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
P10 DC5V Λεπτή Αόρατη Διαφανής Οθόνη LED για Εσωτερικό Εμπορικό Κέντρο
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P10 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Έλεγχος WiFi 7,82 mm HD Ολογραφική ιπτάμενη οθόνη LED για διαφήμιση επωνυμίας και εκπομπή φωτός
| Αυτοκόλλητο: | Ναί |
|---|---|
| Λάμψη: | 16384 cd/m² |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
Ολογραφική ιπτάμενη οθόνη LED 20 mm με έλεγχο WiFi για προβολή φωτός και προώθηση επωνυμίας
| Λάμψη: | 2304 cd/m² |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
| Διαφάνεια πίνακα: | >85% |
P7.82 Εύκαμπτη Οθόνη LED 4000CD Υψηλής Φωτεινότητας Διαφανές Τοίχος από Γυαλί
| Μέση ισχύος: | 240w/m² |
|---|---|
| Τσιπ LED: | SMD2222 |
| Pixels: | 7.82mm |
Ευέλικτη οθόνη φιλμ P4 DC5V LED με αδιάβροχη ολογραφική οθόνη IP67 για γυάλινη διαφήμιση
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P4 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
P8 Εσωτερικό εύκαμπτο διαφανές πάνελ φιλμ LED με 90% διαφάνεια και προστασία IP67 για εμπορικά εμπορικά κέντρα
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4x4mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
Ζεστό προϊόν Ευέλικτο P6.25 Διαφανές Ολογραφικό LED Φιλμ Διαφήμιση LED Εμφάνιση Γυαλί Ελλειμματικό Led Screen για γυάλινο παράθυρο
| Ελεγχος: | Nova, Kalet |
|---|---|
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
| Υλικό: | Led |
Π3.91 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED Ultra Thin Invisible Hologram Διαφημιστική οθόνη Υψηλή φωτεινότητα 3000nits Εύκολη τοποθέτηση Γυάλινη οθόνη μεσαίου μεγέθους
| ContrastRatio: | 4000:1 |
|---|---|
| Λάμψη: | 4500 CD/μ2 |
| Χρήση: | Εσωτερικός |

