Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 406 προϊόντα.
Φωτογραφία Led Διαφανής οθόνη LED Ευέλικτη οθόνη διαφάνειας κρυστάλλων Στο εμπορικό κέντρο
| Λέξη-κλειδί: | Οθόνη κρυστάλλου LED |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
Έξυπνη 5V ελαφριά εύκολη εγκατάσταση P2.5 ευέλικτη ολογραφική οθόνη 2500CD για εμπορικό κέντρο διαφήμιση οθόνη τοίχου
| Τύπος οθόνης: | ολογραφική προβολή |
|---|---|
| Βάρος περίπου: | 2 kg/τ.μ. |
| Σύστημα: | Σύστημα ολογράμματος Musion Eyeliner |
Διαφήμιση εσωτερικών χώρων Ευέλικτη διαφανής οθόνη οθόνης P6 LED οθόνη ταινία
| Ονομασία: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Χρήση: | Εσωτερική διαφήμιση |
| Εικονοστοιχεία: | 6mm |
P5 Υψηλής Φωτεινότητας 2900cd Διαφανής Οθόνη LED Pitch 5V Τροφοδοσία για Γυάλινη Τοιχοποιία Media Facade
| Ονομα: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένος |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P6 5000CD IP67 Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη Φιλμ, Οθόνη LED Τοίχου από Γυαλί
| keyword: | Διαφανής εύκαμπτη οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
P20 2500CD 50000HS Διαφανής Οθόνη LED Τοίχου, 95% Διαφάνεια Οθόνης LED Γυαλιού
| Ονομασία: | διαφανής οθόνη τοίχου με LED |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC5V |
| Χρήση: | Επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων διαφήμισης |
Αυτοκόλλητο γυαλιού μεμβράνης Led Εσωτερική ευέλικτη οθόνη Πλήρες έγχρωμο παράθυρο Διαφανής οθόνη LED για γυάλινο τοίχο
| Όνομα: | Διαφανές φιλμ οθόνης LED |
|---|---|
| Υλικό: | Η/Υ |
| Χρώμα: | RGB |
P4 Καλύτερο Εφέ Dc5V Υψηλής Φωτεινότητας 3000cd Διαφανής Οθόνη LED για Πρόσοψη Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Γυάλινου Τοίχου
| Όνομα: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
LED ολογραφική 3D διαφημιστική οθόνη υψηλής φωτεινότητας ιδανική για καταστήματα λιανικής πώλησης εμπορικά κέντρα εκθεσιακά περίπτερα
| Διαφάνεια: | 78% |
|---|---|
| Πακέτο: | Ρολό |
| Τύπος οθόνης: | διαφήμιση |
Οθόνη LED πλέγματος Υψηλής φωτεινότητας RGB P2.6 Πλήρους χρώματος Διαφανής οθόνη LED γυαλιού
| Βαθμός IP: | IP67 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 ετών |
| Χρήση: | Αναφεμένος επίδειξη |

