Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 404 προϊόντα.
Υψηλής διαφάνειας οθόνη 16bit LED για ορατότητα σχεδιασμός διαφήμισης επιχειρήσεων
| Λέξη -κλειδί: | Δείκτης πλέγματος LED |
|---|---|
| Γκρί: | 16bit |
| Τροφοδοσία: | DC 5V |
Εικονική οθόνη LED με βαθμολογία IP65 και APP Wi-Fi
| Είδος: | Οθόνη Drone |
|---|---|
| Μοντέλο: | XH-MTLEDS12 P20 |
| Πιστοποιητικό: | CE ROHS FCC |
Ολογραφική ιπτάμενη οθόνη LED 10 mm με έλεγχο WiFi για προβολή φωτός και προώθηση επωνυμίας
| Αυτοκόλλητο: | Ναί |
|---|---|
| Λάμψη: | 9216 cd/m² |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
P6 90% Διαφάνεια 2800cd Διαφανής οθόνη LED Ultra-Slim Bar Design 240x1000mm
| Λάμψη: | 2800cd/m² |
|---|---|
| Συσκευή LED: | We2121rgb-ic |
| Τύπος LED: | SMD2121 |
P6 3000cd DC5V 90% Διαφάνεια Διαφανής οθόνη LED εσωτερική υψηλής ποιότητας διακόσμηση καταστήματος
| Λάμψη: | 3000CD/m² |
|---|---|
| Συσκευή LED: | WE2121RGB-IC |
| Τύπος LED: | SMD2121 |
Εξωτερική διαφανής οθόνη LED P3.9 για ψηφιακή σήμανση υψηλής ευκρίνειας
| Εφαρμογή: | Υπαίθριος |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Τύπος εγκατάστασης: | Ανύψωση/κατακόρυφη εγκατάσταση |
Οθόνη LED P10 Εσωτερικού Χώρου Διαφανής 4000cd Φωτεινότητα και 93% Διαύγεια Ιδανική για Διακόσμηση Καταστημάτων
| Λάμψη: | 4000CD/m ² |
|---|---|
| Συσκευή LED: | WE2121RGB-IC |
| Τύπος LED: | SMD2121 |
Ολογραφική ιπτάμενη οθόνη LED 20 mm με έλεγχο WiFi για προβολή φωτός και προώθηση επωνυμίας
| Λάμψη: | 2304 cd/m² |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
| Διαφάνεια πίνακα: | >85% |
Έλεγχος WiFi 7,82 mm HD Ολογραφική ιπτάμενη οθόνη LED για διαφήμιση επωνυμίας και εκπομπή φωτός
| Αυτοκόλλητο: | Ναί |
|---|---|
| Λάμψη: | 16384 cd/m² |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
P7.82 Εύκαμπτη Οθόνη LED 4000CD Υψηλής Φωτεινότητας Διαφανές Τοίχος από Γυαλί
| Μέση ισχύος: | 240w/m² |
|---|---|
| Τσιπ LED: | SMD2222 |
| Pixels: | 7.82mm |

