Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 406 Ürünler.
Yüksek Parlaklık P20 DC5V İç Mekan Tam Renkli LED Ekran, Şeffaf Pantalla LED Ekran
| Product Name: | Indoor Full Color LED Display |
|---|---|
| Supplier Type: | Original manufacturer, ODM, OEM |
| Pixels: | 20mm |
Esnek LED Perde Duvar Ekranı Yüksek Şeffaflık P83 IP67 PC Gövde Nokta Işığı
| Ekran modu: | Bilgisayar/Master senkronizasyonu |
|---|---|
| LED Miktar: | 1 adet |
| Modül boyutu: | 100mm*1000mm |
Yüksek Şeffaflık 16 Bit LED ızgara Ekranı Görünürlük Tasarımı İş Reklamı
| Anahtar kelime: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Gri: | 16bit |
| Güç kaynağı: | DC 5V |
Miracle Bean XH-MTLEDS12 P25 12V APP WiFi Kontrolü ve IP65 derecesi ile esnek su geçirmez RGB Drone LED Ekranı
| Öğe: | Drone Ekranı |
|---|---|
| Modeli: | XH-MTLEDS12 P20 |
| Sertifika: | CE ROHS FCC |
Işık Gösterisi ve Marka Tanıtımı için WiFi Kontrollü 10mm Holografik Uçan LED Ekran
| Kendinden yapışkanlı: | Evet |
|---|---|
| Parlaklık: | 9216 cd/m² |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
P6 % 90 Açıklık 2800cd Şeffaf LED Ekran Ultra-Zayıf Çubuk Tasarımı 240x1000mm
| Parlaklık: | 2800cd/m² |
|---|---|
| LED Cihaz: | WE2121RGB-IC |
| LED tipi: | SMD2121 |
P6 3000cd DC5V 90% Netlik Şeffaf LED Ekran İç Mekan Üst Düzey Mağaza Dekorasyonu
| Parlaklık: | 3000cd/m² |
|---|---|
| LED Cihaz: | WE2121RGB-IC |
| LED Tipi: | SMD2121 |
Yüksek Netlikte Dijital Tabela İçin Dış Mekan P3.9 Şeffaf LED Ekran Video Duvar Paneli
| Başvuru: | Dış mekan |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Kurulum türü: | Kaldırma/dikey kurulum |
P10 İç Mekan Şeffaf LED Ekran 4000cd Parlaklık ve %93 Netlik, Mağaza Dekorasyonu İçin İdeal
| Parlaklık: | 4000CD/m² |
|---|---|
| LED Cihaz: | WE2121RGB-IC |
| LED Tipi: | SMD2121 |
Işık Gösterisi ve Marka Tanıtımı için WiFi Kontrollü 20mm Holografik Uçan LED Ekran
| Parlaklık: | 2304 cd/m² |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
| Panel şeffaflığı: | >%85 |

