Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 404 producten.
Zeer Transparante 16-Bit LED Grille Display Voor Zichtbaarheidsontwerp, Zakelijke Reclame
| Trefwoord: | LED-grilldisplay |
|---|---|
| Grijs: | 16 bit |
| Stroomvoorziening: | DC 5V |
Miracle Bean XH-MTLEDS12 P25 12V RGB Flexible Waterproof Drone LED Screen met IP65 rating en APP WiFi Control
| Item: | Drone-scherm |
|---|---|
| Model: | XH-MTLEDS12 P20 |
| Certificaat: | CE ROHS FCC |
10 mm holografisch vliegend LED-scherm met WiFi-bediening voor lichtshow en merkpromotie
| Zelfklevend: | Ja |
|---|---|
| Helderheid: | 9216 cd/m² |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
P6 90% helderheid 2800cd Transparent LED-scherm Ultra-slim bar design 240x1000mm
| Helderheid: | 2800cd/m² |
|---|---|
| LED -apparaat: | WE2121RGB-IC |
| LED -type: | SMD2121 |
P6 3000cd DC5V 90% helderheid Doorzichtig LED-scherm Indoor High-end winkelversiering
| Helderheid: | 3000cd/m² |
|---|---|
| LED -apparaat: | WE2121RGB-IC |
| LED-type: | SMD2121 |
Outdoor P3.9 Transparant LED Scherm Videowand Paneel voor Hoge Helderheid Digitale Bewegwijzering
| Sollicitatie: | Openlucht |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Installatietype: | Tillen/verticale installatie |
P10 Binnen Transparant LED Display 4000cd Helderheid en 93 Procent Helderheid Ideaal voor Winkeldecoratie
| Helderheid: | 4000CD/m ² |
|---|---|
| LED -apparaat: | WE2121RGB-IC |
| LED-type: | SMD2121 |
20 mm holografisch vliegend LED-scherm met WiFi-bediening voor lichtshow en merkpromotie
| Helderheid: | 2304 cd/m² |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
| Paneeltransparantie: | >85% |
7,82 mm HD holografische vliegende LED-scherm WiFi-bediening voor merkreclame en lichtshow
| Zelfklevend: | Ja |
|---|---|
| Helderheid: | 16384 cd/m² |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
P7.82 LED Display Flexibel paneel 4000CD Hoge helderheid Doorzichtige glazen gordijnwand
| Gemiddelde kracht: | 240w/m² |
|---|---|
| LED-chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 7.82mm |

