Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 404 producten.
Inrichtingsreclame Flexibel transparant scherm P6 LED-schermfilm
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Gebruik: | Advertentie voor binnen |
| Pixels: | 6 mm |
P5 Hoge helderheid 2900cd Transparent LED Display Pitch 5V Power voor Glaswand Media Gevel
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermdimensie: | Aangepast |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P6 5000CD IP67 Transparant Flexibel Filmscherm, Glazen Gordijngevel LED Display
| keyword: | Transparant flexibel filmscherm |
|---|---|
| Werkspanning: | DC5V |
| Kleur: | Volle kleur |
P20 2500CD 50000HS Doorzichtig LED-wandscherm, 95% transparantie Glas LED-scherm
| Naam: | doorzichtig LED-wanddisplay |
|---|---|
| Werkspanning: | DC5V |
| Gebruik: | Binnen Reclame LEIDENE Vertoning |
Led Film Glass Sticker Indoor Flexible Screen Full Color Window Transparent Led Display Voor glazen muur
| Naam: | Transparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Materiaal: | PC |
| Kleur: | RGB |
P4 Beste Effect Dc5V Hoge Helderheid 3000cd Transparant LED Display voor Glazen Wand Media Gevel
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermdimensie: | Aangepast |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Led-holografische 3D-filmreclameweergave Hoge helderheidsweergave Ideaal voor winkels, winkelcentra, beursstands
| Transparantie: | 78% |
|---|---|
| Pakket: | Rollen |
| Weergavetype: | reclame |
Mesh Grille LED-scherm Hoge helderheid RGB P2.6 Full Color Transparent Glass LED Display
| IP-klasse: | IP67 |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Gebruik: | Adverterende Vertoning |
P8 Flexible LED Crystal Film Screen Onzichtbaar Reclame Transparent LED Digitaal Signage Display
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
SMD2121 P10 5000CD DC5V Transparent Display Screen voor gebouwglasgevel
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermdimensie: | Op maat |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |

