Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 404 Ürünler.
Kapalı alan reklamcılığı Esnek Şeffaf Ekran P6 LED Ekran Filmi
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Kullanım: | kapalı reklam |
| Piksel: | 6 mm |
P5 Yüksek Parlaklık 2900cd Şeffaf LED Ekran Pitch 5V Cam Duvar Medya Cephesi için Güç
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P6 5000CD IP67 Şeffaf Esnek Film Ekranı, Cam Perde Duvarı LED Ekranı
| Anahtar kelime: | Şeffaf esnek film ekranı |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Renk: | Tam renk |
P20 2500CD 50000HS Şeffaf LED Duvar Ekranı, % 95 Şeffaflık Cam LED Ekranı
| İsim: | Şeffaf LED duvar ekranı |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Kullanım: | Kapalı Reklamcılık LED Ekranı |
Led Film Cam Etiketi İç mekan Esnek Ekran Tam Renkli Pencere Şeffaf Led Ekran Cam Duvar için
| İsim: | Şeffaf LED Ekran Filmi |
|---|---|
| Malzeme: | bilgisayar |
| Renk: | RGB |
P4 En İyi Efekt Dc5V Yüksek Parlaklık 3000cd Şeffaf LED Ekran Cam Duvar Medya Cephesi için
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
LED Holografik 3D Film Reklam Ekranı Yüksek Parlaklık Ekranı Perakende Mağazaları Alışveriş Merkezleri Sergi Boothları için İdeal
| Şeffaflık: | %78 |
|---|---|
| Paket: | Rulo |
| Görüntüleme türü: | reklam |
Mesh ızgara LED Ekran Yüksek parlaklık RGB P2.6 Tam Renk Şeffaf Cam LED Ekran
| IP sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Kullanım: | Reklam Ekranı |
P8 Esnek LED Kristal Film Ekran Görünmez Reklam Şeffaf LED Dijital Tabela Ekranı
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
SMD2121 P10 5000CD DC5V Şeffaf Ekran Bina Cam Cephesi İçin
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |

