Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 404 Ürünler.
Yüksek Parlaklık P2.6 4000-4500cd Şeffaf Tam Renkli RGB File Izgara Büyük İç Mekan Şeffaf Cam LED Ekran Paneli
| LED tipi: | SMD |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | Orijinal üretici, ODM, OEM |
| Çalışma voltajı: | DC5V |
P2.6*6.25 1000*1000mm 6000cd Parlaklık Yüksek Şeffaflık LED Izgara Panel İç Mekan Reklam Ekranı için
| Ömür: | 50000hs |
|---|---|
| Parlaklık: | 6000cd |
| Kurulum: | Kaldırma/dikey kurulum |
Programlanabilir 20mm Kalıcı P83 DC12V Tabela LED Video Perdesi Dış Mekan Bina Arka Plan Ekranı Katlanabilir Şeffaf Led Mesh Ekran
| Görüntüleme açısı: | 160 ° |
|---|---|
| Kontrol Modu: | DMX512 |
| Güç: | 43w |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Ömür: | 30.000 saat |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Boyut: | 1000*500mm |
6Şeffaflığıyla.25mm Holografik LED Ekran Esnek, Açık Görüntüleyici İnşaat için Kolay Kurulum
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P6.25 |
| Renk: | RGB |
Cam Esnek P8 LED Film Ekranı Cam Mağaza Cephesi Reklamcılığı
| İsim: | LED film ekranı |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P8 |
Drone Film Ekranı ile P40 Şeffaf Uçan LED Ekranı Şarj edilebilir Uçan Dijital Projeksiyon Yüksek Etkili Olay Gösterisi
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-MTLEDS12-P40 |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
P3.9 Yüksek Şeffaflık 500*1000mm LED Izgara Panel İç Mekan Reklam Ekranı için 2000cd Parlaklık
| Ömür: | 50000 saat |
|---|---|
| Parlaklık: | 1800-2000CD |
| Kurulum: | Kaldırma/dikey kurulum |
Yüksek Parlaklık P20 DC5V İç Mekan Tam Renkli LED Ekran, Şeffaf Pantalla LED Ekran
| Product Name: | Indoor Full Color LED Display |
|---|---|
| Supplier Type: | Original manufacturer, ODM, OEM |
| Pixels: | 20mm |
Esnek LED Perde Duvar Ekranı Yüksek Şeffaflık P83 IP67 PC Gövde Nokta Işığı
| Ekran modu: | Bilgisayar/Master senkronizasyonu |
|---|---|
| LED Miktar: | 1 adet |
| Modül boyutu: | 100mm*1000mm |

