همه محصولات
کلید واژه ها [ led transparent screen ] مطابقت 404 محصولات.
روشنایی بالا P2.6 4000-4500cd دید از طریق تمام رنگی RGB مشبک مشبک بزرگ داخلی صفحه نمایش پانل LED شیشه ای شفاف
| نوع LED: | SMD |
|---|---|
| نوع تهیه کننده: | تولید کننده اصلی ، ODM ، OEM |
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
P2.6*6.25 1000*1000mm 6000cd صفحه مشبک LED با شفافیت بالا و روشنایی برای صفحه نمایش تبلیغات داخلی
| طول عمر: | 50000 ساعت |
|---|---|
| روشنایی: | 6000cd |
| نصب و راه اندازی: | بلند کردن/نصب عمودی |
پرده نمایشگر مشبک LED شفاف تاشو، پسزمینه ساختمان در فضای باز، صفحه نمایش ویدئویی LED تابلوهای تبلیغاتی، 20 میلیمتری، دائمی P83، DC12V
| زاویه مشاهده: | 160 درجه |
|---|---|
| حالت کنترل: | DMX512 |
| قدرت: | 43 وات |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| زندگی: | 30،000 ساعت |
|---|---|
| رتبه IP: | IP67 |
| اندازه: | 1000*500 میلی متر |
6صفحه نمایش هولوگرافیک ال ای دی 25 میلی متری با شفافیت انعطاف پذیر تصویر شفاف آسان نصب برای ساختمان
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P6.25 |
| رنگ: | RGB |
نمایشگر LED پرنده شفاف P40 با صفحه نمایش فیلم پهپاد قابل شارژ با پرتاب دیجیتال پرتاب پرتاب نمایش رویداد پرتاب
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-MTLEDS12-P40 |
| رتبه بندی IP: | IP67 |
P3.9 شفافیت بالا 500*1000mm LED Grille Panel 2000cd روشنایی برای صفحه نمایش تبلیغات داخلی
| زندگی: | 50000 ساعت |
|---|---|
| روشنایی: | 1800-2000 سی دی |
| نصب: | بلند کردن/نصب عمودی |
روشنایی بالا P20 DC5V صفحه نمایش LED در فضای داخلی رنگ کامل ، صفحه نمایش شفاف Pantalla LED
| Product Name: | Indoor Full Color LED Display |
|---|---|
| Supplier Type: | Original manufacturer, ODM, OEM |
| Pixels: | 20mm |
نمایشگر پرده ای LED انعطاف پذیر با شفافیت بالا P83 IP67 بدنه PC نور نقطه ای
| حالت نمایش: | همگام سازی کامپیوتر/کارشناسی |
|---|---|
| LED QTY: | 1 عدد |
| اندازه ماژول: | 100mm*1000mm |

