همه محصولات
کلید واژه ها [ led transparent screen ] مطابقت 425 محصولات.
صفحه نمایش هولوگرافیک ال ای دی شفاف شبکه دیوار فیلم مجازی انعطاف پذیر هوش مصنوعی هولوگرام تعاملی
| روشنایی: | 3000 نیت |
|---|---|
| نام محصول: | صفحه نمایش هولوگرافیک |
| تمام شد: | چشمک، موتوری، تاشو سریع |
نمایشگر LED فیلم نازک تزئینی در فضای باز و داخلی، نمایشگر LED فیلم شفاف P10
| نام: | صفحه نمایش رنگی رنگی |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
P50 شفاف تمام رنگی LED Mesh Display ضد آب در فضای باز LED Display برای دیوار ساختمان
| سطح حفاظت: | IP67 |
|---|---|
| مادی: | کامپیوتر |
| ابعاد: | 1000*1000mm |
صفحه نمایش هولوگرافیک ال ای دی 20 میلی متری با دید بدون مانع و نصب آسان برای تبلیغات تجاری
| طول عمر: | 30000H |
|---|---|
| نوع نمایشگر: | رهبری کرد |
| ابعاد: | 1200mm*250mm |
صفحه نمایش پیکسل LED ضد آب P50 IP67 در فضای باز برای ساختمان های خرید
| ابعاد: | سفارشی |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~+65 |
| ضمانت: | 3 سال |
P15 LED Flying Magic Carpet Screen Portable Drone Soft Screen Flying Screen LED پرده پرچم پرده ویدیویی
| ولتاژ منبع تغذیه: | DC 12 ولت، ریپل < 100 متر |
|---|---|
| وزن کابینت: | 4 کیلوگرم/ |
| مقاومت در برابر آب و هوا: | ضد آب و ضد گرد و غبار |
صفحه نمایش مشبک پیکسلی LED DMX SPI تاشو RGB تمام رنگ برای نورپردازی نمای ساختمان
| نام: | صفحه مش پیکسل |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP67 |
صفحه نمایش شفاف LED شیشه ای برای فروشگاه و معماری
| نام محصول: | 403 ممنوع |
|---|---|
| کد وضعیت: | 403 |
| توضیحات: | سرور درخواست را درک کرد ، اما از تحقق آن امتناع می ورزد. |
P6 فیلمی شفاف شیشه ای LED صفحه نمایش انعطاف پذیر برای خرده فروشی و دفاتر پیشرفته
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
صفحه نمایش LED شفاف P6 برای دفتر و خرده فروشی - راه حل نمایشگر فیلم شفاف انعطاف پذیر
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

