همه محصولات
کلید واژه ها [ led transparent screen ] مطابقت 425 محصولات.
پنل مشبک LED با شفافیت بالا P3.9 روشنایی 600-800cd برای صفحه نمایش تبلیغات داخلی
| نام: | صفحه نمایش LED تبلیغات داخلی |
|---|---|
| اندازه: | 1000*1000mm |
| خاکستری: | 16Bit |
صفحه نمایش مشبک LED شفاف با روشنایی بالا P125 DC12V برای پنجره فروشگاه، تلویزیون، شیشه
| نام محصول: | صفحه مش LED |
|---|---|
| وزن: | 1.8 کیلوگرم |
| قدرت: | 48W |
P50 هواپیماهای بدون سرنشین سبک وزن پرواز صفحه نمایش LED شناور LED برای فضای باز شهر نمایش نور رویدادهای محصول راه اندازی صحنه اجرا تبلیغات عمومی
| قدرت: | 288 وات |
|---|---|
| مواد غربالگری: | فیلم |
| رنگ ها: | Rgb |
صفحه نمایش LED هولوگرافیک P2.5 ارائه تصاویر سه بعدی شفاف و شناور برای نمایشگاه های تبلیغاتی خرده فروشی و رویدادهای شرکتی
| اندازه: | 1200*250 میلی متر |
|---|---|
| درجه IP: | IP45 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
صفحه نمایش LED با وضوح بالا P2.6، صفحه نمایش LED رنگارنگ تبلیغات ساختمان
| RGB: | 1R1G1B |
|---|---|
| نرخ تازه کردن: | ≥1920 هرتز |
| زندگی: | 50000 ساعت |
نمایشگر مش LED انعطاف پذیر و ضد آب IP67 در فضای باز با قابلیت اسکرول، صفحه مشبک شفاف P125 برای تبلیغات
| مادی: | کامپیوتر |
|---|---|
| نام محصول: | صفحه مش LED |
| نام: | XH-HXH3003P12 (RGB) -P125 |
نمایشگر مش انعطاف پذیر LED با درجه حفاظت IP67 برای فضای باز، با قابلیت اسکرول، صفحه نمایش شفاف شبکه ای P125 برای تبلیغات نمای رسانه ای
| مادی: | کامپیوتر |
|---|---|
| نام محصول: | صفحه مش LED |
| نام: | XH-CXG3003P12 (RGB) -P125 |
نمایشگر فیلم LED انعطافپذیر P2.5 12 ولت چسبنده صفحه نمایش LED هولوگرافیک برای تبلیغات پنجره شیشهای
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| پیچ واحد: | 1200x250mm |
| تراکم پیکسلی: | 160000dot/㎡ |
P3.91 پیکسل Pitch نمایشگر فیلم LED انعطاف پذیر IP45 ضد آب 12V منبع برق صفحه نمایش شفاف هولوگرافیک برای تبلیغات پنجره شیشه ای
| استفاده: | تبلیغات، دکوراسیون، داخلی |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی: | DC 12 ولت |
| منبع تغذیه: | منبع تغذیه |
P3.91 صفحه نمایش فیلمی انعطاف پذیر LED با حفاظت IP45 و منبع برق 12V برای تبلیغات پنجره شیشه ای
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| پیچ واحد: | 3.91x3.91 میلی متر |
| تراکم پیکسلی: | 65536نقطه/㎡ |

