همه محصولات
کلید واژه ها [ led transparent screen ] مطابقت 404 محصولات.
تبلیغات داخلی صفحه نمایش انعطاف پذیر شفاف P6 فیلم صفحه نمایش LED
| نام: | صفحه نمایش شفاف |
|---|---|
| استفاده: | تبلیغات داخلی |
| پیکسل: | 6 میلی متر |
صفحه نمایش LED شفاف P5 با روشنایی بالا 2900cd، توان 5 ولت برای نمای رسانه ای دیوار شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش شفاف |
|---|---|
| ابعاد: | سفارشی |
| دمای کار: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P6 5000CD صفحه نمایش فیلم انعطاف پذیر شفاف IP67، صفحه نمایش LED دیوار پرده شیشه ای
| کلمه کلیدی: | صفحه نمایش فیلم انعطاف پذیر شفاف |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
| رنگ: | رنگ کامل |
P20 2500CD 50000HS صفحه نمایش LED شفاف دیواری، صفحه نمایش LED شیشه ای با شفافیت 95٪
| نام: | صفحه نمایش دیواری شفاف LED |
|---|---|
| ولتاژ کار: | DC5V |
| استفاده: | نمایشگر LED تبلیغات داخلی |
برچسب فلمی شیشه ای داخل خانه صفحه انعطاف پذیر تمام رنگی پنجره شفاف LED برای دیوار شیشه ای
| نام: | فیلم نمایشگر LED شفاف |
|---|---|
| مواد: | کامپیوتر |
| رنگ: | RGB |
P4 بهترین اثر DC5V روشنایی بالا 3000cd صفحه نمایش LED شفاف برای نمای رسانه ای دیوار شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش شفاف |
|---|---|
| ابعاد: | سفارشی |
| دمای کاری: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
نمایشگر تبلیغاتی فیلم سه بعدی هولوگرافیک LED نمایشگر با روشنایی بالا ایده آل برای فروشگاه های خرده فروشی غرفه های نمایشگاهی مراکز خرید
| شفافیت: | 78% |
|---|---|
| بسته: | رول |
| نوع نمایشگر: | تبلیغات |
صفحه نمایش ال ای دی شبکه ی شبکه ای روشنایی بالا RGB P2.6 صفحه نمایش ال ای دی شیشه شفاف تمام رنگی
| درجه IP: | IP67 |
|---|---|
| ضمانت: | 3 سال |
| استفاده: | نمایش تبلیغات |
صفحه نمایش فیلم کریستالی LED انعطاف پذیر P8، تبلیغات نامرئی، صفحه نمایش دیجیتال LED شفاف
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
SMD2121 P10 5000CD DC5V صفحه نمایش شفاف برای نمای شیشه ای ساختمان
| نام: | صفحه نمایش شفاف |
|---|---|
| ابعاد: | سفارشی |
| دمای کار: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |

