Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 426 producten.
High-end doorzichtig holografisch LED-scherm zacht flexibel ultralicht LED-scherm voor winkels
| Type projector: | Galss Schermreclame |
|---|---|
| Projectie: | Directe projectie |
| Pakket: | Rollen |
70% Transparante LED Mesh Display Hoge Helderheid Outdoor LED Mesh
| Naam: | LED -gaasdisplay |
|---|---|
| Transparantiepercentage: | 70% |
| Licht transparant: | ≥75 % |
DC5V doorzichtig LED-scherm scherm aangepast High Brightness Grille LED-scherm
| Naam: | Doorzichtig LED-scherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP40 |
Opvallend aan de muur gemonteerd reclamescherm IP40 rooster LED videowall display
| Naam: | Het muur Opgezette Reclamescherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP40 |
Full Color Flexibele Transparante LED Film P8 240mm×1000mm Voor Commerciële Reclame Display
| Schermdimensie: | Op maat |
|---|---|
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
| Gebruik: | Binnen klein |
Ultradun 2,5 mm holografisch LED-scherm met transparantie Flexibel helder beeld Makkelijk te installeren voor winkelcentra en winkelruiten
| Item: | Drone vliegende LED-scherm |
|---|---|
| Stralingshoek: | 160 graden |
| Beschermingsgraad: | IP65 |
P2.5 Hoge transparantie Venster Reclame Holografische LED-scherminimatie App/WiFi Control Intelligente transparante film
| Filmkleur: | Transparant |
|---|---|
| Zelfklevend: | Ja |
| RefreshRate: | Guangdong, China |
Flexibel 6,25 mm holografisch LED-scherm met helder zicht 1 jaar garantie Gemakkelijk te installeren Hoog transparantie voor winkelcentrum Commerciële reclame en winkelruiten
| Pixelhoogte: | 6,25 mm |
|---|---|
| Kijkhoek: | 160 ° |
| Beschermingsniveau: | IP65 |
P2.6 Lionled High Transparency Creative DC5V RGB High Brightness Nova Operating Outdoor Transparent Grille Reclame LED-scherm
| Werkspanning: | DC5V |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB |
| Straalhoek: | 160 ° |
Flexibel 10 mm holografisch LED-scherm transparant helder display met een jaar garantie voor winkelruimte productreclame
| Levensduur: | 30000H |
|---|---|
| Weergavetype: | Geleid |
| Afmetingen: | 1200 mm * 250 mm |

