Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 404 προϊόντα.
P6 Ultra Thin Light Ευέλικτη διαφανής οθόνη Led Film Αυτοκόλλητη Διαφανής ευέλικτη οθόνη LED για τοίχους γυάλινων παραθύρων
| όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P6 Υψηλής διαφάνειας Ελλειμματική εσωτερική ευέλικτη οθόνη LED με ταινία πλήρους χρώματος γυάλινη οθόνη οθόνης διαφάνειας LED με ταινία
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Εσωτερική οθόνη διαφάνειας ελικοπτέρου με φώτα LED P6 στο παράθυρο Ευέλικτη διαφάνεια οθόνης οθόνης οθόνης με φώτα LED
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Έγχρωμη οθόνη LED διαφανούς φιλμ, εύκαμπτη οθόνη για εσωτερικά καταστήματα λιανικής, αεροδρόμια, μετρό, εμπορικά κέντρα
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P4 Διαφανής Οθόνη LED Υψηλής Διαφάνειας Ελαφριά και Εύκολη Εγκατάσταση για Εμπορικά Κέντρα και Βιτρίνες
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | Nova/Colorlight |
| Τεχνολογία προβολής: | Οδοντοστοιχία |
P4 Εξαιρετικά Λεπτή, Ελαφριά, Εύκαμπτη, Διαφανής Οθόνη LED, Αυτοκόλλητη, Διαφανείς Εύκαμπτες Οθόνες LED για Γυάλινο Τοίχο Παραθύρου
| όνομα: | Ελαστική οθόνη ταινίας LED |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P8 Ultra-thin 3mm οθόνη LED υψηλής διαφάνειας με >90% διαφάνεια για εσωτερικές μεγάλες οθόνες
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8x8mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
P20 Ελαφρύ Intelligent Διαφανές LED Drone Πτητική οθόνη για εξωτερικές εκδηλώσεις Διαφήμιση Σκηνή Show Αεροπορική οθόνη
| Ψήφισμα: | Υψηλή ευκρίνεια (διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο) |
|---|---|
| Αντοχή: | Ανθεκτικό στις γρατσουνιές και στις κρούσεις |
| Pixel Pitch: | 20 mm |
Led Screen High Transparency Curtain Grille Glass Window LED Mesh Display
| Ονομα: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
Υψηλής Φωτεινότητας P3.91 SMD1921 Διάφανο Πλήρους Χρώματος RGB Πλέγμα Πλέγμα Μεγάλο Εσωτερικό Διαφανές Γυάλινο LED Panel Οθόνης
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| γωνιά προβολής: | 160 ° |
| Πηγή LED: | SMD1921 |

