Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 416 Ürünler.
3000cd P2.5 İç mekan Görünmez Dijital Holografik Şeffaf LED Reklam Ekranı Cam Pencere Alışveriş merkezi
| Teknoloji: | holografik projeksiyon |
|---|---|
| Yaşam Süresi: | 100000 saat |
| Dolap Malzemesi: | Döküm Alüminyum |
IP67 Dış Açık Şeffaf LED Mesh Ekranı Katı Duvar, Çelik Yapı ve Reklam Ekranları için Modüler
| Kabin Ağırlığı: | 2,9 kg/㎡ |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | Tam renkli |
| Renk: | RGB |
P7.82 Cam Pencere Alışveriş Merkezi için LED Holografik Ekran Şeffaf Esnek Yüksek Parlaklıklı LED Film Ekranı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P7.82 |
| Renk: | RGB |
Şeffaf LED ızgara ekranı SMD1921 Perakende mağazaları için su geçirmez IP67 Alışveriş merkezleri
| Ekran işlevi: | Video animasyon grafikleri |
|---|---|
| Piksel: | 3.91mm |
| Renk: | RGB |
P15 P20 P25 Yüksek Şeffaflıklı Uçan LED Mesh LED Ekran Drone Gösterisi için
| İsim: | drone LED Ekran |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
Drone Uçan Led Ekran Esnek Şeffaf Led Dış Mekan Reklam Ekranı
| İsim: | drone LED Ekran |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecelendirmesi: | IP67 |
P20 DC12V Yüksek Şeffaflıklı Uçan LED Ağ LED Ekranı Drone Gösterisi için
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P20 |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
SMD3535 P100 LED Mesh Ekran Dış Mekan IP67 Su Geçirmez LED Izgara Ekran Işığı Reklam İçin
| İsim: | LED örgü ekranı |
|---|---|
| Güç: | 75W/m2 |
| WB parlaklığı: | 2000-3000cd |
P15 Esnek LED Mesh Ekran IP68 Kolay Kurulum Şeffaf Drone Ekranı Mobil Etkinlik Kiralama Yaratıcı 3D Işık Yapıları ve Sürükleyici Görsel Projeler için
| Kurulum: | Kolay Klipsli Tasarım |
|---|---|
| Kullanım: | Dış mekan, kapalı, yarı dışa dönük |
| Ömür: | 30000hours |
Drone Show Reklam LED Magic Carpet Mesh Uçan Esnek Ultra Şeffaf LED Ekranı
| İsim: | drone LED Ekran |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecelendirmesi: | IP67 |

