All Products
Keywords [ transparent led wall display ] match 226 Products.
Outdoor IP67 15mm Pc Drone Flying LED Screen For Small Light Show Decoration for artistic atomosphere
| Displaytype: | LED |
|---|---|
| Usage Environment: | Commercial Use, Advertising Display |
| Bit: | 16 Bit |
Customized Full Color Transparent Display Screen For Building Facades / Glass Curtain Walls
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Chip Color: | Full Color |
| Usage: | Outdoor,Indoor,Semi-outdoor |
P15 Ultra-Thin Textile LED Soft Screen Outdoor Hoisting Magic Carpet Display Drone Flying Transparent Screen Digital Poster
| Screen Size: | 2*4m |
|---|---|
| Brightness: | 4500cd |
| Storage Temperature: | -20℃~60℃ |
SMD1010 6.25mm 16bit ,The light-emitting chip uses a micron-level light source and adopts a four-in-one packaging method. There are no other electronic
| Size Available: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Brightness: | 5000 Nits |
| Size: | 1500mm*250mm |
2500cd Brightness 70% Transparency 1000*1000mm Indoor Grille Screen Rental P3.9 Pantalla Led Grille Screen
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | Full Color |
| Gray Scale: | 16bit |
P6.25 The highest transmittance can reach 95% ,without affecting the daily lighting, just stick the membrane screen lightly, and thenconnect the signal and power supply.
| Size Available: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Brightness: | 5000 Nits |
| Size: | 250mm*1000mm |

