All Products
Keywords [ transparent led wall display ] match 228 Products.
P83 Flexible LED Mesh Screen IP67 Outdoor 12V Energy Saving Media Wall Building Background Led Screen
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Warranty: | 3years |
P2.5 Holographic LED Screen Delivering Transparent and Floating 3D Images for Retail Advertising Exhibitions and Corporate Events
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
High Brightness P3.9 Indoor Full Color LED Display 5V 3D Wall Advertising Screen
| Name: | Indoor Full Color LED Display |
|---|---|
| Tube Chip Color: | Full Color |
| Rgb: | 1R1G1B |
Led Mesh Screen RGB DMX Outdoor Led Pixels Screen P31 Video Wall Adervertising Screen
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Screen Size: | Customizable |
SPI RGB Led Flexible Perment Point Light Mesh Screen Outdoor Video Adervertising Wall
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Screen Size: | Customizable |
Full Color Flexible LED Mesh Screen IP67 Waterproof Outdoor Curtain Designed for Transparent Displays and Event Stage Backgrounds
| Remote Device Management: | Remote Content Management |
|---|---|
| Supplier Type: | ODM, OEM |
| Voltage: | 12V |
Foldable RGB Full Color DMX SPI LED Pixel Mesh Screen For Facade Building Lighting
| Name: | Pixel Mesh Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
Building Facade Lighting P125 DC12V RGB Led Mesh Screen Outdoor DMX512 Flexible Led Curtain for Building
| Material: | PC |
|---|---|
| Product Name: | LED Mesh Screen |
| Name: | XH-H2503P12(RGB)-P125 |
P20 Creative LED Flying Screen DC12V 3D Drone Screen for Entertainment Shows City Events,Theme Parks LED Air Show Display
| Module Size: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Resolution: | High Definition (varies By Model) |
| Installation Method: | Wall-mounted/Ceiling-mounted/Hanging |
P15 LED Flying Magic Carpet Screen Portable Drone Soft Screen Flying Screen Led Video Curtain Flag Curtain
| Power Supply Voltage: | DC 12V, Ripple < 100m |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 4kg/㎡ |
| Weatherresistance: | Waterproof And Dustproof |

