All Products
Keywords [ transparent led wall display ] match 226 Products.
Transparent Holographic 3D LED Film Advertising LED Display Glass Adhesive Super Slim Led Screen for Glass Window
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
Flexible P25 Flag Banner Outdoor Ultra Transparent Drone Show Advertisement LED Magic Carpet MeshFlying LED Display Screen
| Brightness: | Adjustable, Up To 5000 Nits |
|---|---|
| Module Size: | 1000*1000mm, |
| Power Supply: | Rechargeable Lithium Batteries |
Flexible Transparent Holographic 3D LED Film LED Display Glass Adhesive Super Slim Led Screen for Glass Window
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
P2.5 High Transparency Window Advertising Holographic LED Screen Animation App/WiFi Control Intelligent Transparent Film
| Film Color: | Transparent |
|---|---|
| Self Adhesive: | Yes |
| Refreshrate: | 60Hz |
IP67 Waterproof LED Mesh Screen Transparent Modular Display for Solid Wall & Glass Curtain Advertising
| Pixel Pitch: | 31mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Display Function: | Video |
P20 DC12V Highly Transparent Flying LED Mesh LED Display Screen for Drone Show
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P20 |
| IP Rating: | IP67 |
P40 Transparent Flying LED Display with Drone Film Screen Rechargeable Flying Digital Projection High-Impact Event Show
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-MTLEDS12-P40 |
| IP Rating: | IP67 |
High Brightness P125 LED Mesh Screen Waterproof IP67 For Outdoor Facade Advertisement
| Name: | LED Mesh Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
RGB 1000*1000mm Transparent Grille Screens P2.6 Exhibition Hall Glass Outdoor Building Window Led Display Screen
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P3.9 |
| LED Light-emitting Tube: | SMD1921 |
IP67 Waterproof RGB Pixel LED Mesh Screen Outdoor P83 LED Mesh for Pixel Screen Point Light & Video Wall
| Material: | PC |
|---|---|
| Product Name: | LED Mesh Screen |
| Name: | XH-CXG2001S-P83(RGB) |

