Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led wall display ] Eşleşme 235 Ürünler.
Drone Sihirli Halı Ekranı ile Şeffaf Uçan LED Ekran Dış Reklam için Şarj edilebilir LED Film Ekranı
| İsim: | drone LED Ekran |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Çap: | 20 mm |
P25 Ultra İnce Şeffaf Ekran DC12V IP68 288W Spor Stadyumu Etkinlikleri Tatil Kutlamaları Törenler
| Kurulum Yöntemi: | Duvara monte/Tavana monte/Askı |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | Özelleştirilebilir |
| Ömür: | 100000Saat |
P2.5 Holografik Görünmez Ekran İnce ve Hafif 3D Uçan LED Ekran Holografik Şeffaf Ekran
| BOYUT: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün adı: | Holografik Ekran |
| teknoloji: | Sanal Görüntüleme Teknolojisi |
Şeffaf Holografik 3D LED Film Reklam LED Ekran Cam Pencere için Super İnce LED Ekran
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| Aktarma: | %95 |
Esnek P25 Bayrak Bayrağı Dışarıda Ultra Şeffaf Drone Show Reklam LED Sihirli Halı AğıUçan LED Ekranı
| Parlaklık: | 5000 nit'e kadar ayarlanabilir |
|---|---|
| Modül Boyutu: | 1000*1000mm, |
| Güç Kaynağı: | Şarj edilebilir lityum piller |
Esnek Şeffaf Holografik 3D LED Film LED Ekran Cam Yapışkan Süper İnce LED Ekran Cam Pencere İçin
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| geçirgenlik: | %95 |
P2.5 Yüksek Şeffaflık Pencere Reklam Holografik LED Ekran Animasyon Uygulama/WiFi Kontrol Akıllı Şeffaf Film
| Film rengi: | L/C,T/T |
|---|---|
| Kendinden yapışkanlı: | Evet |
| yenileme hızı: | SKD61 |
Sağlam Duvar ve Cam Perde Reklamları İçin IP67 Su Geçirmez LED Mesh Ekran Şeffaf Modüler Ekran
| Piksel Aralığı: | 31 mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |
P20 DC12V Yüksek Şeffaflıklı Uçan LED Ağ LED Ekranı Drone Gösterisi için
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P20 |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |

