Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led wall display ] Eşleşme 226 Ürünler.
P4 Yüksek Şeffaflık Esnek LED Film Ekranı Mağaza Cam Pencereleri İçin Özelleştirilmiş
| İsim: | Esnek LED Film Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P30 Yüksek Parlaklık LED Mesh Drone Ekranı Duvar Montajı Dış Reklam ve Etkinlik Görüntüleri için Büyük Yüksek Teknoloji Hafif İnce Uçan Ekran
| Color Temperature: | Customizable |
|---|---|
| Life Span: | 100000hours |
| Connectivity: | Wireless communication (Wi-Fi/4G) |
Su Geçirmez LED File Ekran P100 Dış Mekan / İç Mekan Reklamcılığı İçin
| Ürün adı: | Perde Duvar Dış Mekan Şeffaf Kafa LED ekran, şeffaf LED ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş, özel yapılmış, 5m x 3m, 1000x1500mm, 1500mm*250mm |
| Tüp çip rengi: | Tam renk |
Dış Mekan LED File Ekran Su Geçirmez IP67 Yüksek Parlaklık P125 Cephe Reklam Ekranı İçin
| İsim: | Dışarıdaki LED Mesh Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
P62.5 Piksel LED Mesh Video Duvarı IP67 12V Dışarıya Dayanıklı LED Ekranı
| İsim: | LED örgü video duvarı |
|---|---|
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Renk: | RGB |
Perakende vitrin sergileri için P10 Kapalı Tam Renkli Yapışkanlı Esnek LED Şeffaf Film Ekranı
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
Yüksek Şeffaflıklı 3.91mm Holografik LED Ekranı Ticari Reklamlar İçin Yumuşak Engelleme Yoksun Görünümü
| Tüp çip rengi: | Tam renkli |
|---|---|
| Görüş açısı: | 160 derece |
| Özellikler: | Yüksek kaliteli holografik görüntü |
P2.6 Yüksek Çözünürlüklü LED Ekran Renkli Bina Reklam Izgarası LED Ekran
| RGB: | 1R1G1B |
|---|---|
| Yenileme Hızı: | ≥1920HZ |
| Hayat: | 50000 saat |
İçerideki Holografik Şeffaf 3D LED Ekran Video Duvarı Alışveriş Merkezi Reklamı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P6.25 3D Ultra-ince Özel Esnek Led Şeffaf Ekran 5V 5000CD Holografik Ekran Akıllı Kontrol Cam Duvar Video Ekranı
| Boyut Mevcut: | Beyaz&Gri&Siyah |
|---|---|
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Boyut: | 250mm*1000mm |

