Alle producten
zoekwoorden [ transparent led wall display ] overeenkomen 237 producten.
Hoogdefinitie-LED-scherm P3.91-7.8 IP65 Hoogtransparantie vensterbeeld voor reclame
| Naam: | LED-scherm met hoge resolutie |
|---|---|
| Pixelconfiguratie: | Smd1921 |
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
P2.6 Indoor LED Display Full Color LED Grille Screen op Glazen Raam Transparant Scherm Reclame Grille
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| IP -beoordeling: | IP40 |
P4 Hoge Transparantie Flexibel LED Film Scherm Aangepast Voor Winkel Glazen Ramen
| Naam: | Flexibel LED-filmscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P30High Brightness LED Mesh Drone Screen Display Groot High-Tech lichtgewicht dun vliegscherm voor muurinstallatie Outdoor reclame en evenementen visuals
| Color Temperature: | Customizable |
|---|---|
| Life Span: | 100000hours |
| Connectivity: | Wireless communication (Wi-Fi/4G) |
Waterdicht LED gaasscherm P100 voor buiten/binnen reclame
| Product name: | Gordijnwand buiten transparant mesh LED -display, transparant LED -schermscherm |
|---|---|
| Schermdimensie: | Aangepast, op maat gemaakt, 5m x 3 m, 1000x1500mm, 1500 mm*250 mm |
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
Outdoor LED Mesh Scherm Waterdicht IP67 Hoge Helderheid P125 Voor Gevel Reclame Display
| Naam: | Buitenscherm met LED-maas |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP67 |
P62.5 Pixel LED Mesh Video Wall IP67 12V Outdoor Flexibel LED Scherm
| Naam: | LED Mesh Video Wall |
|---|---|
| Schermdimensie: | Op maat |
| Kleur: | RGB |
P10 Indoor Full Color zelfklevend flexibel LED-transparant filmscherm voor tentoonstellingen in de detailhandel
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Hoge transparantie 3.91mm holografisch LED-scherm met zacht onbelemmerd zicht voor commerciële reclame
| Kleur buischip: | Volledige kleur |
|---|---|
| Kijkhoek: | 160 graden |
| Functies: | Het holografische beeld van uitstekende kwaliteit |
P3.91 Buitendoorzichtig LED-scherm Ultradun onzichtbaar hologram Reclame-scherm Hoog helderheid 3000nits Gemakkelijk te monteren Glasmedia Wandscherm
| ContrastRatio: | 4000:1 |
|---|---|
| Helderheid: | 4500 CD/m2 |
| Gebruik: | Binnen |

