Alle producten
zoekwoorden [ transparent led wall display ] overeenkomen 226 producten.
P3.91Flexibel transparant holografisch 3D LED film led scherm voor venster glas winkelcentrum Indoor 3D video muur reclame
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
P2.5 Holografisch LED-scherm Programmeerbare WiFi-besturing voor winkelvensterbeeldscherm Glas gordijnmuur Winkelcentrum Liftbeeldschermen Reclame Ultra-transparant Hoge helderheid Flexibel LED-display
| Installatiemethode: | Plafondmontage/hangend |
|---|---|
| Gewicht ca.: | 2 kg/m2 |
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
Full Color LED Transparante Film Scherm Flexibel Displayscherm voor Binnen Retail Winkels Luchthavens Metro's Winkelcentra
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
LED-flexibel transparant filmdisplay 5V Gemakkelijk te installeren voor commerciële dynamische beeldschermen
| Productnaam: | 403 Verboden |
|---|---|
| Statuscode: | 403 |
| Beschrijving: | De server heeft het verzoek begrepen, maar weigert eraan te voldoen. |
Buiten Binnen Decoratie Dunne Film LED Display, P10 Transparant Film LED Display
| Naam: | lichtgevoelig display met dunne film |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Max Power: | 600 W/m2 |
High-Definition Holografisch Transparant Scherm P3.91 3D Glaslijm Super Slank LED Display voor Glazen Raamweergave
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
P20 Roll Up Transparante Holografische 3D Film Advertentie Display Glas Kleefmiddel Smart Led Display Indoor Screen voor winkelcentrum Retail Store
| schermtype: | 2222 |
|---|---|
| screenSize: | 250*1000 |
| Gewicht: | 2 kg |
Transparante 3D Holografische LED Display Glasvenster Flexibel Reclame LED Scherm met Zelfklevende Animatie Functie
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
P3.91 LED-transparante hologramscherm flexibel ultra dun geavanceerde technologie voor dynamische schermen voor glazen ramen
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
P3.91 Transparant Holografisch LED-scherm Geavanceerde Technologie Ultra-dunne Zelfklevende Paneel voor Winkelruit Displays
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |

