Alle producten
zoekwoorden [ transparent led wall display ] overeenkomen 226 producten.
P83 Flexible LED Mesh Screen IP67 Outdoor 12V Energy Saving Media Wall Building Background Led Screen
| Schermdimensie: | Aangepast |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Garantie: | 3 jaar |
P2.5 Holografisch LED-scherm dat transparante en zwevende 3D-beelden levert voor retailreclametentoonstellingen en bedrijfsevenementen
| Maat: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP45 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Opvouwbaar RGB Full Color DMX SPI LED Pixel Mesh Screen voor gevelverlichting van gebouwen
| Naam: | Pixel Mesh -scherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP67 |
Hoge Helderheid P3.9 Indoor Full Color LED Display 5V 3D Wand Reclame Scherm
| Naam: | Full-color LED-scherm voor binnen |
|---|---|
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
| RGB: | 1R1G1B |
LED gaasscherm RGB DMX Outdoor Led Pixels Scherm P31 Video Wall Reclame Scherm
| Schermdimensie: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
SPI RGB LED Flexibele Permanente Puntlicht Mesh Scherm Buiten Video Reclame Muur
| Schermdimensie: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
Full Color Flexibel LED Mesh Scherm IP67 Waterdicht Outdoor Gordijn Ontworpen voor Transparante Displays en Evenementen Podium Achtergronden
| Verwijderde apparaatbeheer: | Content Management op afstand |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Spanning: | 12V |
Gebouw Gevelverlichting P125 DC12V RGB Led Mesh Screen Outdoor DMX512 Flexibel Led Gordijn voor Gebouw
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-H2503P12 ((RGB) -P125 |
P20 Creative LED Flying Screen DC12V 3D Drone Screen voor Entertainment Shows City Events,Theme Parks LED Air Show Display
| modulegrootte: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Oplossing: | Hoge definitie (varieert per model) |
| Installatiemethode: | Wandmontage/plafondmontage/hangend |
P15 LED Flying Magic Carpet Screen Draagbare Drone Soft Screen Flying Screen Led Video Gordijn Vlag Gordijn
| Voedingsspanning: | DC 12V, rimpel < 100m |
|---|---|
| Kastgewicht: | 4kg/㎡ |
| Weerbestendigheid: | Waterdicht en stofdicht |

