Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led wall display ] dopasowanie 226 produkty.
P83 Flexible LED Mesh Screen IP67 Outdoor 12V Energy Saving Media Wall Building Background Led Screen
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Gwarancja: | 3 lata |
Holograficzny ekran LED P2.5 zapewniający przezroczyste i pływające obrazy 3D na potrzeby wystaw reklam detalicznych i wydarzeń korporacyjnych
| Rozmiar: | 1200*250mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP45 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
Składany, pełnokolorowy ekran LED DMX SPI RGB do oświetlenia fasad budynków
| Nazwa: | Ekran siatki pikselowej |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
Wysokiej Jasności P3.9 Wewnętrzny Pełnokolorowy Wyświetlacz LED 5V 3D Ściana Reklamowa
| Nazwa: | Ekran LED w pełnym kolorze w pomieszczeniach |
|---|---|
| Kolor chipów rurowych: | Pełny kolor |
| RGB: | 1R1G1B |
Led Mesh Screen RGB DMX Outdoor Led Pixels Screen P31 Wideo Wall Advertising Screen
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Rozmiar ekranu: | Dostosowywanie |
SPI RGB Led Flexible Perment Point Light Mesh Screen Zewnętrzny ekran reklamowy
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Rozmiar ekranu: | Dostosowywanie |
Pełnokolorowy elastyczny ekran LED IP67 wodoodporna zasłona zewnętrzna przeznaczona do przejrzystych wyświetlaczy i tła na scenie wydarzenia
| Zdalne zarządzanie urządzeniami: | Zdalne zarządzanie treścią |
|---|---|
| Typ dostawcy: | ODM, OEM |
| woltaż: | 12 V |
Oświetlenie elewacji budynku P125 DC12V RGB Led siatkowe ekrany zewnętrzne DMX512 elastyczna kurtyna LED do budynku
| Tworzywo: | PC |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Ekran siatki LED |
| Nazwa: | XH-H2503P12(RGB)-P125 |
P20 Creative LED Flying Screen DC12V 3D Drone Screen for Entertainment Shows City Events,Theme Parks LED Air Show Display (P20 Creative LED Flying Screen DC12V 3D Drone Screen for Entertainment Shows City Events,Theme Parks LED Air Show Display) - telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor.
| rozmiar modułu: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Rezolucja: | Wysoka rozdzielczość (różni się w zależności od modelu) |
| Metoda instalacji: | Naścienny/Sufitowy/Wiszący |
P15 LED Latający magiczny dywanowy ekran Przenośny dron Miękki ekran Latający ekran Ledowa kurtyna wideo Kurtyna flagowa
| Napięcie zasilania: | DC 12 V, tętnienie < 100 m |
|---|---|
| Waga szafki: | 4 kg/㎡ |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | Wodoodporny i pyłoszczelny |

