Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led wall display ] dopasowanie 237 produkty.
P6 5000CD IP67 Przejrzysty Elastyczny Ekran Filmowy, Szklane Zasłony LED
| Słowo kluczowe: | Przezroczysty elastyczny ekran filmowy |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC5V |
| Kolor: | Pełny kolor |
Wyświetlacz LED drona o jasności 7500 cd/m² IP65 Wodoodporny 100 000 godzin żywotności dla festiwali i stadionów
| Wymiar ekranu: | Dostosowane, wykonane na zamówienie, 5 m x 3 m, |
|---|---|
| Kolor chipów rurkowych: | Pełny kolor |
| Stosowanie: | Outdoor, wewnętrzny, pół-outdoor |
Ekran LED drona, zewnętrzny wyświetlacz LED, wodoodporny ekran LED, wyświetlacz pokazu świetlnego 3D
| Wymiar ekranu: | Dostosowane, wykonane na zamówienie, 5 m x 3 m, |
|---|---|
| Kolor chipa tuby: | Pełny kolor |
| Stosowanie: | Outdoor, wewnętrzny, pół-outdoor |
Elastyczny, foliowy, przezroczysty wyświetlacz LED P5 do okien szklanych, do użytku komercyjnego
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
W pełni kolorowe IP65 Przejrzysty ekran z siatką P2.6 Salę wystawienniczą Szklane okna zewnętrzne budynku Led Display Screen
| Nazwa: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |
LED Przejrzysty film Ekran ze szklanym okienkiem Wideo odtwarzające pełnobarwny wyświetlacz reklamowy w pomieszczeniach
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Elastyczny przezroczysty ekran LED P4, samoprzylepny, do wyświetlania na oknach, pełnokolorowy, szklany panel reklamowy LED
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
SMD1314 Wnętrze P6 LED Display Film, Adhesive LED Transparent Film Screen
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmowy z LED LED |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Specyfikacja: | Ściana wideo |
Ekran LED z przejrzystym filmem do sklepów detalicznych i centrów handlowych z funkcją wyświetlania tekstu i obrazu wideo
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
|---|---|
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
| Waga: | 4 kg/m² |
Elastyczny wyświetlacz LED z 92% przepuszczalnością 16bitów w skali szarości i kątem widzenia 160° do reklamy w pomieszczeniach
| Stosowanie: | Wnętrz |
|---|---|
| Tworzywo: | komputer |
| Nazwa produktu: | Przezroczysty ekran filmu LED |

