Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led wall display ] dopasowanie 226 produkty.
P3.91 Niestandardowy moduł siatki LED RGB w pełnym kolorze, przezroczysty wyświetlacz siatkowy LED do hologramów, do użytku wewnętrznego
| Jasność: | 3000 nitów |
|---|---|
| Nazwa produktu: | ekran holograficzny |
| Gotowy: | Oczka, zmotoryzowane, szybkie składanie |
LED Transparent Grille Screen Indoor Advertising Display Glass Window Video Playing LED Grille Film
| Nazwa: | Wyświetlacz okna o wysokiej jasności |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |
Najlepszy w Chinach Hologram P3.91 Holograficzny wyświetlacz LED Wysokiej przejrzystości Ekran do edukacji detalicznej Metro Wayfinding Używanie samochodu
| Piksele: | 3,91 mm |
|---|---|
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
| Transmitancja: | 95% |
Przezroczysty ekran LED P5 o wysokiej jasności do promocji w sklepie
| Zabarwienie: | RGB |
|---|---|
| Typ wyświetlacza: | PROWADZONY |
| Słowo kluczowe: | Wewnętrzne cyfrowe oznakowanie LCD |
Pełnokolorowy SMD2020 Przejrzysty ekran z siatką P2.6 Salę wystawienniczą Szklane okna zewnętrzne budynku Led Display Screen
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P2.6 |
| Tuba emitująca światło LED: | SMD2020 |
P3.91-P7.8 Ekran LED w pomieszczeniach wewnętrznych dla sieci handlowej Ekran reklamowy na ścianie budynku
| Nazwa: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| jasność: | 5000cd |
| Rozmiar szafki: | 1000 mmx 1000 mm x 33 mm |
P15 Smart Control IP68 LED Drone Screen Programmable Flexible Transparent Screen for Concert Shows Flag Logo Display Śluby i urodziny
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Rozmiar modułu: | 1000*1000mm, |
| Typ ekranu: | PROWADZONY |
P20 DC5V Full Color Ultra Thin LED Transparent Film Screen do użytku w pomieszczeniach
| Rozmiar: | 240*960mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP65 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
P8 DC5V Pełnokolorowy Ultra-Cienki Lekki Ekran LED Filmowy o Wysokiej Jasności do Wewnątrz
| Rozmiar: | 240*960mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
Przezroczysty ekran foliowy LED P4 o wysokiej rozdzielczości RGB DC5V do wewnętrznych ścian wideo z łatwą instalacją
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |

