Alle producten
zoekwoorden [ transparent led wall display ] overeenkomen 236 producten.
P3.91 Aangepaste RGB Full Color LED Transparante Mesh Module Display Holografisch Indoor Led Mesh Scherm
| Helderheid: | 3000 neten |
|---|---|
| Productnaam: | Het holografische Scherm |
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
LED Transparent Grille Screen Indoor Advertising Display Glass Window Video Playing LED Grille Film
| Naam: | Hoge helderheid vensterbeeldscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| IP -beoordeling: | IP40 |
China's Beste Hologram P3.91 Holografische LED Display Scherm met Hoge Transparantie voor Detailhandel, Onderwijs, Metro en Wegwijzers voor Auto's
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Uitzending: | 95% |
Het hoge Heldere P5-LEIDENE Transparante Filmscherm voor Promotie van de Winkelshowcase
| Kleuren: | RGB |
|---|---|
| Weergavetype: | LED |
| Trefwoord: | indoor lcd digitale signage |
Full Color SMD2020 Transparent Grille Screen P2.6 Exhibition Hall Glas Buitenbouw Venster Led Display Screen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P2.6 |
| LED-lichtgevende buis: | SMD2020 |
Transparante roosterschermen P3.9 Uitstallingshal Glas Buitenbouw Venster Led Display Screen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P3.9 |
| LED-lichtgevende buis: | SMD1921 |
P3.91-P7.8 Indoor LED Grille Scherm Voor Winkelcentrum Muur Gebouw Reclame Scherm
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Helderheid: | 5000cd |
| Grootte van de kast: | 1000 mm x 1000 mm x 33 mm |
P15 Smart Control IP68 LED Drone Screen Programmable Flexible Transparent Screen voor Concert Shows Vlag Logo Display Huwelijken en verjaardagsfeesten
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Modulegrootte: | 1000*1000mm, |
| schermtype: | LED |
P20 DC5V Full Color Ultra-Thin LED Transparant Film Scherm voor Binnen
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP65 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P8 DC5V Full Color Ultra-Dun Lichtgewicht LED Film Scherm Hoge Helderheid voor Binnen
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |

