Alle producten
zoekwoorden [ transparent led wall display ] overeenkomen 236 producten.
P6 DC5V Full Color Ultra-Dun Lichtgewicht LED Film Scherm Hoge Helderheid voor Binnen
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P5 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen High Brightness voor binnenshuis
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Ultra-dun Design P8 led transparante film serine Hoogtransparante glazen wand Advertentie Display App Smart Control Interactieve digitale signage
| Schermtype: | Transparant |
|---|---|
| Pixelstijl: | P8 |
| Stroom: | 600 W/m2 |
Indoor Gordijn Super Slim LED 3D Glas Film, Transparant Flexibel LED Display Scherm Paneel
| Naam: | LED 3D Glasfolie |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
P2.6 1000*500mm Transparent Grille Display Screen 4500cd LED Reclame Video Wall voor winkelruiten
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | full color |
| Gray Scale: | 16bit |
P125 Hoge Kwaliteit Outdoor LED Mesh Scherm 30mm IP67 Waterdicht Commerciële Kwaliteit Voor Gebouwgevel
| Led-levensduur: | 30000H |
|---|---|
| Gewicht: | 1,92 kg/㎡ |
| Specificatie: | Videomuur |
Hoge Transparante Holografische LED Scherm Display Glas Raam Videowand Binnen Gebruik
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Doorlaatbaarheid: | 95% |
P20 Outdoor DC12V LED Transparent Film Screen voor Drone Flying Event Reclame
| Beetje: | 16 bit |
|---|---|
| Module -apparaat: | WE2121RGB-IC |
| schermtype: | Transparant LED -display |
Drone Show Reclame LED Magic Carpet Mesh Vliegend Flexibel Ultra Transparante LED Display Screen
| Naam: | drone-LED-display |
|---|---|
| kastgrootte: | Aangepast |
| IP-beoordeling: | IP67 |
P3.91mm Pixel Pitch 5000cd Hoge helderheid 85% transparantie LED-holografisch scherm voor winkelcentrum
| Gemiddeld vermogen: | 300 W/m² |
|---|---|
| Led-chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 3,91 mm |

