Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led wall display ] Eşleşme 232 Ürünler.
P6 DC5V Tam Renkli Ultra İnce Hafif LED Film Ekranı İç mekan için Yüksek Parlaklık
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
P5 DC5V Tam Renkli Ultra İnce Hafif LED Film Ekran Yüksek Parlaklık İç Mekan Kullanımı İçin
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
Ultra ince Tasarım P8 LED şeffaf film serin Yüksek Şeffaflıklı Cam Duvar Reklam Ekranı Uygulama Akıllı Kontrol Etkileşimli Dijital İşaret
| Ekran türü: | Şeffaf |
|---|---|
| Piksel tarzı: | P8 |
| Güç: | 600W/m2 |
Kapalı perde süper ince LED 3D cam filmi, şeffaf esnek LED ekran paneli
| İsim: | LED 3D Cam Film |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |
P2.6 1000*500mm Şeffaf ızgara ekranı 4500cd LED Reklam Video Duvarı
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | full color |
| Gray Scale: | 16bit |
P125 Yüksek Kaliteli Dış LED Mesh Ekranı 30mm IP67 Su geçirmez Ticari Sınıf Bina Cephesi İçin
| LED Ömür Boyu: | 30000 saat |
|---|---|
| Ağırlık: | 1,92 kg/㎡ |
| Şartname: | Video Duvarı |
Yüksek Şeffaf Holografik LED Ekran Cam Pencere Video Duvar İç Mekan Kullanımı
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| geçirgenlik: | %95 |
P20 Dışarıdaki DC12V LED Şeffaf Film Ekranı Drone Uçan Etkinlik Reklamı için
| Biraz: | 16 bit |
|---|---|
| Modül cihazı: | WE2121RGB-IC |
| Ekran türü: | Şeffaf LED ekran |
Drone Show Reklam LED Magic Carpet Mesh Uçan Esnek Ultra Şeffaf LED Ekranı
| İsim: | drone LED Ekran |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecelendirmesi: | IP67 |
P3.91mm Piksel Pitch 5000cd Yüksek parlaklık 85% Şeffaflık Alışveriş Merkezi Cam Pencereleri için LED Holografik Ekran
| Ortalama Güç: | 300W/m² |
|---|---|
| Led çip: | SMD2222 |
| Piksel: | 3,91 mm |

