Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led wall display ] Eşleşme 228 Ürünler.
P3.91 Özel RGB Tam Renkli LED Şeffaf Mesh Modül Ekran Holografik İç Mekan Led Mesh Ekran
| Parlaklık: | 3000 nit |
|---|---|
| Ürün adı: | Holografik Ekran |
| Bitti: | Kuşgözü, Motorlu, Hızlı Katlama |
LED Transparent Grille Screen Indoor Advertising Display Glass Window Video Playing LED Grille Film
| İsim: | Yüksek Parlaklık Pencere Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |
Çin'in En İyi Hologramı P3.91 Holografik LED Ekranı Perakende Eğitim için Yüksek Şeffaflık Ekranı Metro Yol Bulma Araç Kullanımı
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| Aktarma: | %95 |
Mağaza Vitrin Promosyonu İçin Yüksek Parlak P5 LED Şeffaf Film Ekranı
| Renkler: | RGB |
|---|---|
| Ekran Tipi: | Nükleer Santral |
| Anahtar kelime: | İç Mekan LCD Dijital Tabela |
Tam Renkli SMD2020 Şeffaf Izgara Ekranları P2.6 Sergi Salonu Cam Açık Bina Pencere Led Ekran
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P2.6 |
| LED Işık Yayan Tüp: | SMD2020 |
P3.91-P7.8 Alışveriş Merkezi Duvar Bina Reklam Ekranı İçerideki LED ızgara ekranı
| İsim: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Parlaklık: | 5000CD |
| Dolap Boyutu: | 1000mmx 1000mm x 33mm |
P15 Akıllı Kontrol IP68 LED Drone Ekranı Konser Gösterileri, Bayrak Logosu Sergileme, Düğünler ve Doğum Günü Partileri için Programlanabilir Esnek Şeffaf Ekran
| Garanti: | 1 Yıl |
|---|---|
| Modül Boyutu: | 1000*1000mm, |
| Ekran türü: | NEDEN OLMUŞ |
P20 DC5V Tam Renkli Ultra İnce LED Şeffaf Film Ekranı İç Mekan İçin
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP65 |
| Ömür: | 100000 saat |
P8 DC5V Tam Renkli Ultra İnce Hafif LED Film Ekran Yüksek Parlaklık İç Mekan Kullanımı İçin
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
Kolay Kurulumlu İç Mekan Video Duvarı için Yüksek Çözünürlüklü P4 LED Şeffaf Film Ekran RGB DC5V
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |

